Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за съвет :)


JoJoMeL

Recommended Posts

Имам шкода фелициа 1.3 2001 година, с разглобен колянов вал. Търсих но не можах да намеря нито колянов вал, нито цял двигател. Можете ли да ми помогнете с информация, или ако не можете ли да ме насочите към автоморга около Варна, която би купила колата.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам шкода фелициа 1.3 2001 година, с разглобен колянов вал. Търсих но не можах да намеря нито колянов вал, нито цял двигател. Можете ли да ми помогнете с информация, или ако не можете ли да ме насочите към автоморга около Варна, която би купила колата.

Благодаря предварително!

 

последно какво търсиш? двг,колянов вал,къде да е правиш или вторични да я дадеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся и колянов вал и двигател - което се намери по-бързо, колата се намира в сервиз и има кой да я направи, но ако не се намери колянов вал или двигател ще търся къде да я продам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам за два мотора дето се продават, единият е моно-инжекция а другият е 1.3MPi, на са ти малко далечко!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам за два мотора дето се продават, единият е моно-инжекция а другият е 1.3MPi, на са ти малко далечко!!!

ако са във Видин, наистина са ми далечко, но може да се измисли нещо. На какви пари се продават?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колега извинявай ама и тия са едни п.....ки, ходих няколко пъти тоя го няма ония го няма да питам еди кой си абе мани :smt0344 , утре отивам за последен път и ще ти кажа дали се продава или не (ако има някой най накрая който знае)!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Извинявам се за закъснението, цената на мотора е 300лв. така казаха ония от автоморгата!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.