Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1.8T vs 1.9 TDI поддръжка


vikzata

Recommended Posts

Говоря за 1.8Т 150 коня и 1.9 ТДИ 90/110 коня. Значи не искам да се подхваща тема дизел срещу бензин. Не ме интересува кой върви повече и кой колко харчи. Искам да знам каква е разликата в поддръжката? Колко струват по-скъпите неща за единия и другия двигател като: турбо, съединител, маховик, горивна помпа, дюзи. Има ли нещо друго което е по-скъпо? Знам че тези части са различни при дизеловите мотори и затова питам за примерни цени. Също така кой от двигателите е най-надежден?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ти е да знаеш? Да не си харесал два такива автомобила, които са за основен ремонт? Естественно, че ако се счупи, дизела е по-скъп за оправяне, но колко време трябва да мине, за да се счупи...това е друга тема smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.