Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Еуратек София - каросерийни ремонти


dimitardh

Recommended Posts

В "Еуратек" София не извършват тенекеджийски услуги. Знае ли някой кои сервизи са им подизпълнители и къде карат колите и какви са отзивите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо пък да не правят? :-k Аз друго знам smile049 Друг е въпроса колко струва smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне доскоро наистина работеха с подизпълнител(и) в София, ако не бъркам. Не знам дали вече имат бояджийно в Надежда. Аз лично съм доволен от двата пъти, когато са ми пребоядисвали детайли. Но наистина, ако нямаш възлагателно писмо, цените са доста височки. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София не знам ама в представителството им в Стара Загора правят всичко !

Чак , пък всичко! Със сигурност , климатиците не са при тях .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност знам, че карат коли в Обеля. Онзи ден бях в ЕТ по този въпрос и ми казаха, че цената на детайл само за боя е 400 лв. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че има какво да й се коментира на цената за боя по фирмените сервизи (не само в ЕТ). Ясно е, че почти всички коли, които влизат за козетични ремонти във фирмен сервиз имат Каско. От където пък лесно се смучат пари...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.