Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Качествен манометър за гуми откъде?


Ради

Recommended Posts

Здравейте,

решим съм да обзаведа колата с нова придобивка, но въпроса е откъде, по бензиностанциите продават едни китаЦки, както и в Метро и Практикер. Някой да е купувал нещо токова но качествено. Честно казано предпочитам да не е дигитален и с GPRS връзка smile091 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, най-точните механични, които съм срещал са тези, които приличат на писалка - резултатът се показва на разграфената вътрешност (стебло) на писалката, която излиза нагоре. за съжаление, не знам откъде може да се закупи. за дигитални избор има голям, зависи с колко стотинки си готов да се разделиш...

п.п. аз имам в багажника руски - неразделна част от оборудването на всеки москвич или лада. меря три пъти и засичам средно аритметичен резултат, който почти винаги е верен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такъв руски имашме в жигулата мой набор, за съжаление изчезна с демокрацията .... от колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото, а между другото сетих се че тук в една тема някой колега беше писал че в Радиал продават крачни помпи на Мишелин, днес минах от там и се оказа че отдавна не са имали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 години си купих точно такава помпа Мишлен от Радиал. Чудех се преди да я взема (не беше евтина), ама исках да си направя подарък и се бръкнах. Отзивите ми от нея са само положителни - здрава, стабилна, помпа бързо и манометъра й е верен. От както я взех, винаги ми седи в отделението за вещи в багажника. Досвидя ми се тогава да си взема и манометър (механичен, кръгъл), пак на Мишлен. По-късно се снабдих с електронен. Взех го на шега от тогавашните TCM магазини. Беше няколко левчета и реших да го пробвам. Оказа се изключително сполучлив - мери точно. Каквото той замери, това показва и компа на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали ще има възможност да направи едно фото на помпата на Мишлен, че си търся качествена крачна помпа за байка? Не е спешно! Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е помпата, за която писах. С тази разлика, че накрайника на моята не е такъв (щракащ), а е от типа, които се навиват на винитила и които според мен са по-добри. Помпата е в кутия (картонена). В комплекта има едни джаджи, които я държат в сгънато състояние, когато няма да се използва, а в долната й част има едни канали/щипки, които държат маркуча в прибрано състояние. За помпане на гуми на велосипед е перфектна, моя го обслужвам с нея.

Michelin_Pump.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих въпросната помпа в сайта на top speed но в магазините им я няма, не са я получавали отдавна .... А нямам и отговор на писмото до Мишелин България ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.