Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблемчета със октавия 4х4 1.9 90коня


tanka

Recommended Posts

значи, нов съм в саита и шкодата ми е нова но има няколко проблема

1 изчезват ми стрелките на километража оборотолера горивото и температурата?

2 има странно свищене като пусна парното и климатика?

3 топла ми пали по трудно от студена?

ако някой може да ми помогне нека пише и ако може и някой сервиз да ми препоръчате!!!

благодаря предварително smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 виж тук viewtopic.php?f=46&t=18608

2 смени си филтъра на вентилацията,може да е и от самия вентилатор

3 виж тук viewtopic.php?f=1&t=15666&p=170007&hilit=%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%BE+%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B5#p170007

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 виж тук viewtopic.php?f=46&t=18608

2 смени си филтъра на вентилацията,може да е и от самия вентилатор

3 виж тук viewtopic.php?f=1&t=15666&p=170007&hilit=%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%BE+%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B5#p170007

колега благодаря за бързия отговор, имам един познат от монтана който се занимава с чип туннинг и му звъннах но той каза че с чип няма да се оправи паленето на шкодите нямало май някаква карта с памет като при ауди и пасат поне аз така го разбрах, ако знаеш някой който може да го оправи с чип и е оправял дай някакво инфо!!!!благодарско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те картите в паметта си ги има, но по-добре е първо да се обслужи стартерната система на автомобила.

Става въпрос за акумулатор, силови проводници и клеми, стартер.

Маслото също трябва да е подходящо и в добро състояние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те картите в паметта си ги има, но по-добре е първо да се обслужи стартерната система на автомобила.

Става въпрос за акумулатор, силови проводници и клеми, стартер.

Маслото също трябва да е подходящо и в добро състояние.

стартера е рециклиран утре ще взема акумулатор и ще се чуе но и този си е нов само дето първоначалния ток му е слаб 480А, дано се оправи с новия иначе незнам!!! кажете при кой майстор да отида за прослувутия чип

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.