Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новият рали автомобил на Митко Илиев бе официално показан


PRESIAN

Recommended Posts

Тъкмо гледах кратко интервю с Димитър Илиев по телевизията, от която всички се учим и той се изказа за Фабията много ласкаво.

Даже каза: "Това не е състезателен автомобил, това е направо болид" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

боядисали са маската черна за първия старт, сигурно са разглеждали форума, да видят как се прави smile049 :

 

2010-TRV-Mitko-Iliev-001.jpg

 

314480mitko.jpg

 

за съжаление обаче финалът на траянови врата май няма да бъде достигнат :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Финалът не бе достигнат.На две места имах възможността да видя колата в движение,красива е,бърза е,Митко е почнал да я подкарва.По множество причини аз съм голяям фен на Крум Дончев и съм много щастлив,че спечели първото Рали за сезон 2010,макар че ми се искаше да улупа Митето по отсечките,а не и със отпадане,но важна е победата! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.