Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Огледало за О1


dsangelov

Recommended Posts

Някой знае ли дали се продава само стъкло за страничните огледала,че днес някой състезател ми е натрошил лявото... :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали се продава само стъкло за страничните огледала,че днес някой състезател ми е натрошил лявото... :smt0344

 

 

Има го - не е скъпо по спомен. Питай в ЕТ. Мисля, че трябва да имат налично

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси Vaskoto1 от форума на VW! Има му телефона в раздела за сервизи. Упоменат е като клубен сервиз! Пича има стъкла със сигурност! На мен за дясно ми взе 20лв., но има и леви! много е точен - ще ти свърши работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТ-110 лв само стъклото....При Христо Колев ауто- 7лв за право стъкло.........

Искам да предупредя всички,които някога ще сменят само стъклото,да внимават докъто отлепят старото от пластмасовия държач.............аз прецаках пътечките на реотана за подгряване :mrgreen:

Друг път няма да се правя на майстор ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТ-110 лв само стъклото....При Христо Колев ауто- 7лв за право стъкло.........

Искам да предупредя всички,които някога ще сменят само стъклото,да внимават докъто отлепят старото от пластмасовия държач.............аз прецаках пътечките на реотана за подгряване :mrgreen:

Друг път няма да се правя на майстор ](*,)

 

Явно и двамата не сме погледнали, че момчето не е от София, а от Ст. Загора! Май ще му е доста по-удобно да дойде при тебе в Казанлък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТ-110 лв само стъклото....При Христо Колев ауто- 7лв за право стъкло.........

Искам да предупредя всички,които някога ще сменят само стъклото,да внимават докъто отлепят старото от пластмасовия държач.............аз прецаках пътечките на реотана за подгряване :mrgreen:

Друг път няма да се правя на майстор ](*,)

 

Явно и двамата не сме погледнали, че момчето не е от София, а от Ст. Загора! Май ще му е доста по-удобно да дойде при тебе в Казанлък!

Те , май взеха да се сещат ,че трябва да си покажат " Местоположението : " иначе , само по догадки не става да ги ориентираме колегите .Вчера ,като писах нямаше " местоположение" и предположих ,че е отСофия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.