Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ и съвет за таблото О1


valentino_hristoff

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам Октавия 1,9 TDI-2000г. от 4 години,досега никога не ме е подвела,аз също се грижа и я обслужвам редовно,но днес ми се случи нещо,което много ме учуди и стресна....Стрелката на километража падна долу и не мърда,стрелката показваща горивото постоянно се мести в движение и съответно като отиде в зоната за резерва почва да ми съобщава че няма гориво,после пак се връща в средата и така постоянно.Освен това ми се струва и че придърпва на ниските скорости,абе с две думи случва и се нещо,но знам ли......Иначе на място си работи перфектно,оборотите са си заковани и не мърдат....Записах се утре при един майстор,но много се притеснявам,на някой случвало ли му се е нещо подобно,моля за съвет и помощ,мислите ли че е нещо сериозно и моля Ви посъветвайте ме към кого да се обърна,аз съм от Казанлък,незнам тук в региона как са сервизите,просто никога не ми се е налагало,дано не е нещо много сериозно,благодаря Ви предварително за отговорите и мненията Ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на колегите Димон или rgc,те са от Казанлък все ще ти помогнат с читав майстор.В раздел "всичко за всеки" има подраздел "списък с телефонни номера"там можеш да им намериш телефоните.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много Ви благодаря колеги,благодарение на вашата отзивчивост,всичко вече е ОК,желая Ви дълго и безпрепятствено шофиране на най-добрите автомобили. :):):):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента имам точно същият проблем.

Пиши ми едно ЛС колко ти излезна ремонта.

Благодаря

 

п.п: Говорих с човека ако всичко е наред в понеделник трябва да съм в Стара Загора.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.