Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Промоция в бензиностанции Еко


PRESIAN

Recommended Posts

Днес минах да заредя и ми предложиха карта,в която се натрупват по 1точка на всеки литър.При натрупване 50 точки се равнявали на 5 лв.(това прави 10 ст.отстъпка на литър)С натрупаните пари може да се пазарува в бензиностанцията,както да се плаща и гориво.

http://www.ekobulgaria.bg/Text.aspx?menuitemid=661&lan=1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де ,обаче промоцията важи само София!

По едно време и Shell пуснаха по 10ст. отстъпка на литър и зареждах там,но газта беше лоша,колата не вървеше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де ,обаче промоцията важи само София!

По едно време и Shell пуснаха по 10ст. отстъпка на литър и зареждах там,но газта беше лоша,колата не вървеше.

Как само за София?Не виждаш ли под аватара ми-във Варна съм?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 много смешно ми стана,аз знам че си от Варна,но влезнах в сайта им и там пише само за София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ма тя тая промоция свърши вече... поне така ми казаха миналата седмица като се опитах да трупна още точки... иначе 50-те точки ге превъртях рти пъти вече докато течеше, и си струва, едно че еко-то ми е на 200м, друго че и горивата им нес а лоши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е*аси, аз само там гледам да зареждам, а досега не са ми предложили такава карта или каквото и да е... :smt0344

И затова последния път на Ромпетрол, че да се омеша малко нафтЪтЪ. :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ма тя тая промоция свърши вече... поне така ми казаха миналата седмица като се опитах да трупна още точки...

 

И на мен така ми казаха на Еко-то на Шипченски smile049. Много бързо им свърши прИмоцията :-k.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната идея, в която всъщност идея няма. Кво стана - раздадоха им на хората картите - те самите карти струват по лев-два, после хората направиха по 100-200 лв оборот, взеха по 10-20 лв. който могат да се ползват само в Екото...и таман да са случи нещо като търсен маркетингов ефект - примерно наплив от желаещи да взимат карта и съответно отстъпка и какво? ОПАА спря промоцията...И Сега КАКВО?

 

Ами отрицателен маркетингов ефект, защото е хората се появява убеждението (съвсем правилно), че ги правят на будали за 10 стотинки.

 

Т.Е. Евала на Екото, но някой не си е написал домашното. Това е мое лично мнение.

 

 

P.S. Аз ще продължавам да зареждам там зареди 2 неща, които нямат нищо общо с гореспоменатата промоция.

1. Имам карта от SDI, там дават 5ст/литър и работи вече години.

2. На някои бензиностанции Еко горивото им е със сравнително постоянно добро качество.

 

Това е също мои личен избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога успя да им свърши промоцията....след като старта е бил на 12-ти...

По-скоро са свършили картите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Имам карта от SDI, там дават 5ст/литър и работи вече години.

2. На някои бензиностанции Еко горивото им е със сравнително постоянно добро качество.

:smt017 само че 5те ст. май също са временно, не съм се зачитал в плаката за увеличението.. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Имам карта от SDI, там дават 5ст/литър и работи вече години.

2. На някои бензиностанции Еко горивото им е със сравнително постоянно добро качество.

:smt017 само че 5те ст. май също са временно, не съм се зачитал в плаката за увеличението.. :-k

 

Не съм видял плакат никъде, но наскоро си подновявах няква гражданска и те от SDI ми казаха, че е 5ст...това било нов маркетингов трик...и не споменаха да е временно! Само времето ще покаже...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що заредих нафта на Екото под стадиона Гагарин във Варна, промоцията върви, дадоха ми друга карта (вече имам една за намаление) 1 т. на литър, на всеки 50 т. - 5 лв отстъпка. Питах но не знаят до кога е промоцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам да се радвам или да ги smile096

 

Ще взема един канап и ще си ги връзвам тия карти на врата, пък колкото изкарам smile049

 

Май все пак ще се радвам, де...миналите 5 лв отидоха за TopGear smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По едно време, горивата им ги внасяха от Гърция тези които ги пишат "KINITRON" и бяха добри ! Сега чувам, че си зареждат от Лукойл и си е същата "бозица" като навсякъде! Само 100 октановия уж внасяли от южната ни съседка, ама колко е вярно smile021 .

Иначе аз имам от старите им карти (сини) и си зареждам с 5 ст. на литър отстъпка "95 KINITRON" (с добавка) и си върви доло-горе добре колата, да не чуе дявола smile092

За пробата скоро мисля да налея при празен резервоар от 100 октановия KINITRON smile117 и да видя дали ще има видим ефект !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.