Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Защо да нямаме и ние!


Recommended Posts

Ето на какво попаднах преди малко, http://www.vwclub.bg/orders.php ,идеята много ми допадна ,още повече че ще е по-лесно за всеки да си поръчва артикули когато си пожелае.

Незнам към кого да се обърна,но възможно ли е това да стане и в "нашето семейство"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА,но НАДА ЛИ!Нашия клуб е много малък в сравнение с другите клубове.Погледни например по колко членове има едновременно в другите форуми в сравнение с нашия.Ето например стикерчетата за под номерата-за сега се разпространяват само в София :evil: ,камо ли за такъв мащабен проект.

А пък ако се намери някой да ме оповергае ,аз пръв ще му стисна ръката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък така повече ми харесва, някой да се помъчи малко - да дойде на среща, дори и да няма в неговия град да си каже абе майната му ще налея бенз и ей сега тръгвам към срещата, да поразпита, да помоли, а не директно с форма. Какъв е смисъла да видя по улицата някои със стикер - ооо колега, аз за първи път те виждам ...

 

Четох тема в която админа сподели как хора му секарат, че им се е забавила поръчката или примерно не си е получил парите за стикерите. Това не ме кефи, и аз да бях и аз нямаше да се нагърбя на негово място да щамповам фланелки, шапки, запалки и т.н. при положение че всичко е за мерси а вместо това ми секарат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо и за нашия виртуален магазин: http://www.teniski.be/?menu=2&id=2324&diz=10775

Има ли желаещи от колегите от София,да отиде да види на място как стои въпроса за поръчки и диставки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз веднага бих се записал за една тениска с логото на Шкода, но ако може и с ника ми отгоре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами,изпратете им как искате да изглежда тениската и ще ви я направят и доставят.Поне така пише в сайта!Иначе,почти всеки ден минавам от там и мога да проверя нещата! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами,изпратете им как искате да изглежда тениската и ще ви я направят и доставят.Поне така пише в сайта!Иначе,почти всеки ден минавам от там и мога да проверя нещата! smile049

Да де ,ама няма как да видя качеството,ако не те затруднява мини и виж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз утре и без друго в работата ще имам 2 свободни часа може да скоча да си изкарам една тениска да видя как е

е, ако получа и одавна обещания аванс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами,изпратете им как искате да изглежда тениската и ще ви я направят и доставят.Поне така пише в сайта!Иначе,почти всеки ден минавам от там и мога да проверя нещата! smile049

Да де ,ама няма как да видя качеството,ако не те затруднява мини и виж.

 

Няма проблем,ще гледам да мина тия дни,но за качеството....не знам как ще го преценя... :-k Ще взема да поръчам няколко тениски и тогава ще видим....!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз утре и без друго в работата ще имам 2 свободни часа може да скоча да си изкарам една тениска да видя как е

е, ако получа и одавна обещания аванс

да не забравиш да ме информираш ,снимка също!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да зема да се цитирам.

Работи се по въпроса.

Ако даде Господ в неделя ще се изтупам с мострата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз днес си поръчах една тениска, ама не от там (защото нямах време) ами от подлеза на НДК

един колега спомена че там ги правели много добре и реших да пробвам

с логото и ника отгоре на гърба, ми излезна 24 лева и след около 4 часа ще ходя да си я взема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз днес си поръчах една тениска, ама не от там (защото нямах време) ами от подлеза на НДК

един колега спомена че там ги правели много добре и реших да пробвам

с логото и ника отгоре на гърба, ми излезна 24 лева и след около 4 часа ще ходя да си я взема

 

Пусни после някоя снимка да видим :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eто тениската която от край време исках да си направя. супер е \:D/

http://img232.imageshack.us/img232/4126/img4388h.jpg

 

 

и все пак в неделята ще ми е интересно да видя предложенията на Мишо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте да видим и Мишо какво ще предложи и тогава ще се реши! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не обръщате внимание на детайлите коегииииии - истинското лого на клуба, емблемата, самата фанелка. А дребните неща са най-важниииии. Боре за какво ти е емблема дет ш'та виждат от самолет.

Идеята е фанелката да е клубна, а не рекламна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eто тениската която от край време исках да си направя. супер е \:D/

http://img232.imageshack.us/img232/4126/img4388h.jpg

Абе за тениската не знам, ама онуй беличкото Пижо на 3-тия ред вдясно просто реве да се пресели на моята етажерка :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.