Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко тунинг и от мен


Recommended Posts

Красиво е станало! Друго е да не е ръждив, но аз лично бих избрал да не се вижда барабана! Фабийджоса излежда доста поддържан- браво!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля ,че за барабан е по-добре да е черничко и дискретно.Барабанната спирачка не е повод за гордост по принцип и не трябва да се акцентира там.

п.п.Фабията наистина е много добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина колегите са прави, според мен особено на сивия цвят на купето това червено ти вади очите. Виж ако беше черна Фабийката...да. Аз мойто Оки е сребристо и ги направих и тях сребристи и кат сложа летите джантета почти не се забелязва :D И колега силно се надявам се си купил високо температурен спрей, защото иначе след края на лятото цялата процедура ще е отишла по дяволите.... Успех и не спирай дотук. По една кола винаги има още какво да се направи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мислих да ги правя черни, но този спрей на "Дупли колор", който е специално за спирачни апарати се предлага само в три цвята: жълт, червен и син :( Избрах компромисния вариант - червения, тъй като и стоповете са червени, пък и са близо до барабаните ;) Преди две години ги правих отново, но тогава ги боядисах с "Космос лак" - черен цвят, но матиран (високотемпер). За две години виждате на какво са заприличали!!!

Фабийката съм я оборудвал и с четири декоративни пластмасови прагове и гумен (оригинален за Фабия) под на багажника :)

Радвам се, че ви харесва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи принципно не си мисли че след 2 години ще изглежда по същия начин :D Пожелавам ти го но се съмнявам. Аз мойте барабани ги пръсках с един високотемпературен спрей на HAMMER и мога да кажа че съм сравнително доволен година и половина и стои добре като цяло. Но скоро време кат слагам обновените джантета ще го пръскам пак, защото толкоз труд по джантите а пък кофти барабани.... Иначе евала не се отказвай.. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е станало, но като беше свалил барабаните можеше да се позабавляваш малко и да пръснеш барабаните все едно са апарати - т.е. черен мат и сребро, като отпред с помощта на едно картонче, изрязано с формата на апарат, да го пръснеш червено...тогава като погледнаш пред джантата ще изглежда като не като барабан, а като диск...Е, иска се малко фантазия, ама има шанс да стане добре :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.