Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Свещи за 120L


Screamic

Recommended Posts

Можете ли да ми кажете свещи заместите на тези който са написани в "Зелената библия"

До сега карах с Brisk но вече са за смяна. Някой по-хубави заместители, все пак са излезли нови модели свещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да опиташ с японските NGK BP6HS - дават ги че са подходящи за 105/120,но на 105-ицата ми преди пробиха всичките за няколко дни :-k Оттогава карам и аз с BRISK и ядове досега нямам smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори smile027

Утре ще взема сигурно пак BRISK N15YC smile001

Ако си с оригиналното запалване не се чуди и си взимак пак n15yc и не се чуди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - доловен съм от Bosch super+ взех ги от Шел, докато още продаваха свещи, за 16лв и не ми дават никакъв яд вече години. Бриска са ми много евтини на тая цяна от 2.50 на която се продаваха.

 

Абе каквото завиеш с къса резба, все ще върви

 

В Кауфланд имаше някакви боклуци, но само с дълга резба, явно всички трябва да имаме само нови коли според тях... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Denso от Косер, в каталога им има за 105 и 120. Карал съм няколко чифта от таз марка на други коли , перфектни са и само такива купувам. На Шкодата още нямам впечатления как са щото съвършено малко е работила с тях. Ако не ме лъже паметта 15-16 лв са 4 бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.