Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Панел за Октавиа 2


Recommended Posts

Здравейте,

 

Стоково на Октавията имах само озвучаването от гледна точка на окабеляване и пищялки. Карам с някакво разнебитено касетофонче и стана време да си взема добър плейър.

 

В тази връзка откъде мога да си взема панел-уплътнител за обикновени плейъри? Предполагам това е някаква отделна кутия като каса, в която да се пъхне плейъра.

 

Допълнително отзад съм с някакъв преходник за 5-10лв от обикновен касетофонен плейър към окабеляването на колата. Не чувам да ми свирят пищялките на задните врати. Някакви идеи или предложения за по-добър преходник?

 

Благодаря предварително за отговорите,

 

Марин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Благодаря на колетага, който предложи Авител.

 

Днес отидох в сервиза им и си монтирах касетофон на Пионер. Много доволен съм, независимо, че е евтино:)

 

Ето малко снимки как е заспало с колата.

 

1.PNG

2.PNG

3.PNG

 

И кафе ти дават хората и ти обясняват кое как е що е, 110% доволен.

 

Поздрави,

 

Марин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко парички беше преходника за CD то? Защото в Ет ми искаха 280лв само за преходник и аз им казах smile045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз питах за преходника на панела на ОК2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 30 лв последния път вземах преходник за Форд ... незнам дали има значение марката .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Здравейте

 

Преходника на таблото(самата пластмаса е 25 лв в авител - аз направих същото преди 2 години ама след това сложих навито )

 

п.с.остана ми преходника ако някой се интересува - на ЛС

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.