Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спортни дискове Zimmermаnn за Фелиция - да или не?


Recommended Posts

Колеги, мисля да си подсиля спирачната система и се спрях на въпросните дискчета. Та ако някой има някакви наблюдения, моля да ги сподели. Благодаря :)

Ей тва е схемата - http://cgi.ebay.co.uk/ZIMMERMANN-SPORT- ... 5d27e204bf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам с такива предни и задни. Трябва да им погледнеш обозначението , а и аз трябва да погледна моето защото има надупчени и надупчени.....

 

Много съм доволен от мойте, скоро и задни сложих.

Обаче тези Цимермани се карат само с по-добри и меки накладки . Аз карам с АТЕ, които за моята кола предни и задни излизат бая цифра (260лева).

 

Ето да гледаш!

post-161-138453205838_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехее, мерси за схемата :) Aм тея АТЕ накладки откъде ги набара,че нещо в нета не ги намирам. И при нормално каране знаеш ли колко издържат(км). Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам наблюдения, аз не спирам агресивно.

На 100хил км дисковете ми почти нямат ръб а накладките я имат 1-2/3 износване,я не :)

 

Сами ще потвърди моите думи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам наблюдения, аз не спирам агресивно.

На 100хил км дисковете ми почти нямат ръб а накладките я имат 1-2/3 износване,я не :)

 

Сами ще потвърди моите думи!

 

 

както се казва-газ щом има спирачка не ми требе smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда от такива дискове. Фелицията не върви чак толкова че да хвърляш пари за подобряване на спирачките, ако всичко е 6 си спира идеално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси, може пък да има друга схема.

 

Може да му се налага да сменя дискове (скоро) и просто да търси други. И визията е по ефектна все пак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда от такива дискове. Фелицията не върви чак толкова че да хвърляш пари за подобряване на спирачките, ако всичко е 6 си спира идеално.

 

Кой е казал,че ще сменям САМО дискове smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Става и с накладки Лукас - също са доста меки, но и доста бързо свършват при по-агресивно каране

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.