Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покупка на фелиция 1.3 LX 1999 г.


pantulov

Recommended Posts

Колеги, моля за съвет..

Намерих Шкода фелиция по горе описаните параметри,

колицата е добра, пазена, аз като кандидат собственик ще съм 3-ти поред :roll: . Фелата е на бензин, знам че гори малко,двигателя който е с верига, сменени разни неща като стартер, делко, тампони по двигател, термостат, лек удар по предна броня, сменен фар, пооправена броня, малко ръждицата е почнала да я хапе smile021 , но то в тея времена - нормално. Мисля да я закупя, като предложената и цена е 1650 лева, лошото е че ще трябва да направя първоначални разходи като акумулатор, гуми, преглед, ГО и прочее, чудя се за газова уредба!

Та дали ще бъде добра инвестицията или да търся друго, което да не е комби? то не че има други оферти.... smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , само от изброеното дето трябва да добавяш , без газовата цената скочи с около 600 лв.За 2200-2300 вече може да се намерят доста добри Фелиции.Ти си прецени , най-важното е на теб да ти харесва. Аз съм доволен от моята , верно е че е малка , градска , слабичък мотор , но на мен ми върши работа и поддръжката и е на супер ниски цени. smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за годината ми се струва добра цената, стига ръждата да не я е нахапала много. Прост автомобил с евтина поддръжка. Аз лично съм много доволен. Най-много се радвам от това, че на тази кола липсват една камара датчици, компютър и т.н.. Според мен е добра оферта. Все пак във всички случаи трябва да спазариш още някой лев надолу. Задължен си просто.

Успех с покупката и да я наснимаш и ние да й се порадваме като я вземеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената сякаш е малко височка за базов модел,без газово.Не знам как изглежда колата,ама щом е за акумулатор и гуми,трябва да свалиш според мен...поне до 1200-300 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много се радвам от това, че на тази кола липсват една камара датчици, компютър и т.н..

Не е сигурно дали липсва,на бащами е същата и има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е сигурно дали липсва,на бащами е същата и има.

Е на моята със сигурност знам, че има 3 електронни компонента - комутатор, автоCD и едно малко усливателче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля администраторите да заключат или изтрият подадената от мен тема!

Аз бягам при братовчедите, разбрах че тука не е за мен, никой нищо не предложи като хората!

Благодаря Ви за отделеното време, "колеги"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...никой нищо не предложи като хората!

Благодаря Ви за отделеното време, "колеги"!

Я да видим предложенията:

Първо - защо си мисля, че колегата споделя мнение и дава съвет?

Колега , само от изброеното дето трябва да добавяш , без газовата цената скочи с около 600 лв.За 2200-2300 вече може да се намерят доста добри Фелиции.Ти си прецени , най-важното е на теб да ти харесва. Аз съм доволен от моята , верно е че е малка , градска , слабичък мотор , но на мен ми върши работа и поддръжката и е на супер ниски цени. smile152

Второ - въздържам се от коментар на моето мнение. Явно и това не е съвет.

Като за годината ми се струва добра цената, стига ръждата да не я е нахапала много. Прост автомобил с евтина поддръжка. Аз лично съм много доволен. Най-много се радвам от това, че на тази кола липсват една камара датчици, компютър и т.н.. Според мен е добра оферта. Все пак във всички случаи трябва да спазариш още някой лев надолу. Задължен си просто.

Успех с покупката и да я наснимаш и ние да й се порадваме като я вземеш.

Трето - това пък изобщо не е съвет.

Цената сякаш е малко височка за базов модел,без газово.Не знам как изглежда колата,ама щом е за акумулатор и гуми,трябва да свалиш според мен...поне до 1200-300 ;)

Четвърто - не е съвет. Изказва се мнение.

Моята е GLX и преди 2 год. дадох 4500лв.Зависи от екстрите, километрите и общ вид.Иначе аз съм много доволен.

Прав си колега. Тук не е за теб. Прекалено сме културни явно. А може би ти предварително си решил какво ще караш (ако вече не си и купил или са ти купили).

Все пак каквато и да е колата - със здраве да се возиш и много безаварийни километри ти желая аз лично.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.