Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

търся дроселна клапа за фелиция 1,6


Dimitur

Recommended Posts

Помогнете ми да си намеря дроселна клапа за Фелиция 1,6 - 1997 набор. На компютърната диагностика ми казаха, че е изгоряло моторчето й. Дайте ми инфо какви са цените на нова или втора употреба или някакво друго инфо по въпроса. Благодаря ви предварително.

 

Шкодопочитател: Митко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неоригинална май била около 400 лв, а оригинална 700 лв. Това го четох преди време във VW форума. Същия мотор се слага на Golf 3, Polo,Octavia.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помогнете ми да си намеря дроселна клапа за Фелиция 1,6 - 1997 набор. На компютърната диагностика ми казаха, че е изгоряло моторчето й. Дайте ми инфо какви са цените на нова или втора употреба или някакво друго инфо по въпроса. Благодаря ви предварително.

 

Шкодопочитател: Митко

 

Ако си от Русе или наблизо веднага ще ти сложим една втора ръка (оригинална), ако всичко е 6 - 150лв. Ако не, си връщаме твоята. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за бързия отзив. Беше ми полезна информацията. Благодаря и на сайта, че го има, по-точно на тези, които го поддържат. А относно дроселната клапа, моят майстор м иказа таз ивечер че е намерил клапа втора употреба 130 лева от фолксваген почти нова и ще ми я монтира утре. Моля се Богу всичко да стане успешно, мащото един от болтовете на клапата превърта и ще е проблем да се свали, имало опасност да се повредят някакви тръби, коит обили страшно скъпи. Ще ви информирам за развитието по случая.

Апропо, аз съм от Пазарджик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих дроселна клапа секънд хенд за 130 лева, с качването 140 и засега, слава на Бога, върви добре. Имаше голям проблем с един от болтовете на клапа, който превърташе и тя не можеше да се свали, но с Божията помощ, стана, чрез разпробиване с бормашина и малко чудо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.