Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фарове за мъгла със затъмнени стъкла


poliboy

Recommended Posts

Привет на всички Фабианци smile035

МИналата седмица свалих единия фар за мъгла да сменя крушката. Учудването ми беше че стъклото на тези фарове са зацапани с нещо жълтокафяво незнам точно какво е нагар или полепнал прах от конденз но няма как да се избърше защото няма достъп. Не успях да разбера дали може да се свали стъклото (по-скоро не посмях за да не счупя фара че не е ефтин). Има ли други с подобен проблем и някой пробвал ли е дали това се мие с препарат?

 

пп: Става въпрс за правоъгълните хаогени за мъгла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за кой модел е?

 

Фабия 1? (от гаража)

 

Кръгъл халоген, квадратен (или подобие)?

 

Аз мога да ти кажа за кръгъл,че се маха стъклото -понеже е като яйце Киндер. На една щипка е и един чоп и се цепи на 2 части халогена. А иначе се развива и едно болче- то е за реглаж на височина на халогена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да единичката от гаража е и е от правоъгълните фарове за мъгла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е когато е зацапано отвън стъклото/плексигласа, а при мен е от вътре, затова ме интересува дали се разглабя самия фар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще кажа, че говоря (понеже само от тях имам наблюдения) за овалните....

При тях има отдушници, да не се запотяват. И при теб трябва да е така (поне мисля). Не може да не може след като се свали халогена да се почисти стъклото според мен.....

 

Свали го и го разгледай хубаво, няма начин да не може да се изчисти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.