Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

колегата micyri на долния етаж


Recommended Posts

Ето ги и обещаните снимки,макар че Esto случайно ме забеляза на един светофар(бях с 3бр. 15" джанти и 1бр. 16" smile091 ):post-3740-13845322309_thumb.jpgpost-3740-138453223125_thumb.jpgpost-3740-138453223128_thumb.jpgpost-3740-13845322313_thumb.jpgpost-3740-138453223133_thumb.jpgpost-3740-138453223135_thumb.jpg

А точно след като монтирах и последната джанта(монтажа го извършвах пред блока),започна да гърми и да вали,помислих си: "Е ще ми върви по вода с новите джанти",но уви такава градушка се изсипа,добре че бях там да набутам колата под едно дърво.post-3740-138453223138_thumb.jpg

Довечера ще видим в новините какви са пораженията от градушката.Дано да няма пострадали колеги и шкоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 86
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • micyri

    26

  • bega4kata

    11

  • BlackPearl

    5

  • Redline__

    4

Най-много писали в темата

Във владиславово валя градушка и дъжд и след като спря дотърчах до центъра да погледна ерката и даже нямаше дъжд. След Победа нямаше и помен от дъжд.Сега почна с русенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охх,мен ме хвана на светофара на ХЕИ.Веднага обратен ,газ и с ръчна наместване в кледката на автомивката срещу Лучано.

Обадих се на няколко да ги предупредя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Зимата идва и съответно трябваше да вдигаме височината на амортисьорите.

Съответно смених и задните спортни пружини с стоковите.....ужас!

Много е гадно като свикнеш с твърдото спортно окачване,да преминеш пак на "кашкавалените " пружини,още повече и като вдигнеш колата нагоре.

С нетърпение ще чакам пролетта да слезем пак на "долния етаж"

За сега съм сложил торбички в джобовете на всяка врата за пасажерите,да не ми цапат салона ако им стане лошо.... :roll:

post-3740-138453339987_thumb.jpgpost-3740-13845334005_thumb.jpg

Сега вече кварталните котки ще могат да се крият и под моята колаpost-3740-138453340053_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя пак е ниска smile001 Друго си е да ходи на всякъде (е почти на всякъде).

като на VALDO smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

внимавай и в завоите

 

и на ниските тунели, че да не останеш без таван

еййй закачки......на Вас Ви е лесно,нали не си карате зимата колите,сега се бъзикате smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еййй закачки......на Вас Ви е лесно,нали не си карате зимата колите,сега се бъзикате smile096

 

Бъзикат се щото не са скиори smile004 Трябва да навъртят 1000км за да видят истинска ски писта, затова не си карат колите зимата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На SDI - то к`вато му е висока предницата със зимни гуми можеш да го ползваш за снегорин smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.