Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

колегата micyri на долния етаж


Recommended Posts

  • Отговори 86
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • micyri

    26

  • bega4kata

    11

  • BlackPearl

    5

  • esto

    4

Най-много писали в темата

Лелеее, мания!!! Още си я свалил от окачването или само от гумите че са по-ниски?

 

п.с. много шарено ама кърти!!! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Цецо, какво направи ти............

Кои то го вкара този сигнал.

smile049

такива като тебе

и много често идва в гаража :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се сетих за вестник, но определено е интересно, изглежда различно и наистина няма такава подобна :!:

абе с две думи - странна схема, но поздравления за смелостта. обаче трябва и на броните да има стикери, че така малко празно стои...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй Цецоооо, къртиш брат миии!

 

Колата е пълна мания, НО с джантите. С оригиналните 15ки малко блъска на служебка на Крепежи -България smile001 . Обаче с 9-ките всичко си идва на мястото!!!

 

П.п.: Дано не се обиждаш, просто искам да ти кажа, че тези джанти са задължителни за този автомобил ;) .

 

Поздрави и успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй Цецоооо, къртиш брат миии!

 

Колата е пълна мания, НО с джантите. С оригиналните 15ки малко блъска на служебка на Крепежи -България smile001 . Обаче с 9-ките всичко си идва на мястото!!!

 

П.п.: Дано не се обиждаш, просто искам да ти кажа, че тези джанти са задължителни за този автомобил ;) .

 

Поздрави и успех.

На никого няма да се обидя,всеки си има собственно виждане,а и ако всеки каже че много му харесва ,ще си помисля че ми правите "четки" ;)

Така колата ми харесва,само тези джанти ми се виждат прекалено широки(9J),може би (7,5J) ще стоят по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

На мен пък 16" ми се виждат малки, 17-ки биха пасвали по-добре, то аз на дребната P205-ца съм вече с 15-ки... a ширината може да се компенсира с някакви вежди или раздувки примерно, не че съм виждал подобна Октавия, но тази и без друго си е авангардна и уникална по своему. Между другото, докато разглеждах проектите за дизайн на новата Fabia S2000 на Митко Илиев се натъкнах на нещо подобно, само че с логото на Виваком вместо на Шкода клуб. Но вече са ги махнали от сайта - нали конкурса приключи, та не мога да ви покажа...

Освен това Росен е прав - трябва да се измисли нещо и за броните :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам късмет,на събора ще съм с старите оригинални джантоци.Сега съм в София заради едни джанти,ама на пак "греда".Здраве да е! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес бях приятно изненадан от колегата maniac(Чичи),четох в форума че ме награждават с грамота за най-екзотичен участник,но купа не съм очаквал.

Благодаря на всички гласували за "вестника" както ме кръсти "комбайнера"Искрен. smile001

Така че от утре вече почвам да мисля за новата страница на "вестника"! smile021

Ето и скромното награждаване на автомобила:post-3740-138453218072_thumb.jpgpost-3740-138453218112_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкарай новината на заден десен калник, че предните вече съм ги чел!

 

майтапа настрана, ПОЗДРАВЛЕНИЯ за колата,Цецо!

 

Да ти е честита наградата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкарай новината на заден десен калник, че предните вече съм ги чел!

 

майтапа настрана, ПОЗДРАВЛЕНИЯ за колата,Цецо!

 

Да ти е честита наградата!

Както казах и преди,приемам поздравления и критики всякакви!

Явно че ще ме запомните с "вестника".

Понеже много ме бива в идеите,веднага ми хрумна нова идея.Само незнам как ще я устискам за догодина smile049 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес най-после след дълги и трудни преговори си вземах нови джантички.Вярно много ги търсих ,но нали който търси намира.Е ,не остана време да ги сложа,но имам въпрос на който искам вашето мнение.Значи джантите са 16" AEZ 7,5J ET 35 ,въпроса ми е:

–какви гуми да им сложа 16/45/205 или 16/55/205, сигурно някой ще каже ,че 16/50/205 е най-удачния вариянт,но в момента разполагам с първите два размера.

Ето и джантата с гума висока 55см.post-3740-138453222703_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, отваряш нови страници ти ...................... И аз мисля ,че 55 ще е по добре. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.