Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с хидравлика на Фабиа


gen4o_40

Recommended Posts

Привет приятели,искам да ми помогнете със съвт.

Имам фабиа 1.9 sdi от която съм много доволен но от известно време започна да ми засича волана.Значи работи си нормално и при някой завой или на място като завартя волана и става много тежак.Не присвирва хидравликата и не свети нищо по таблото.Ако някой се досеща от какво може да е нека пише. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, проверка на акумулатора и зараждането от алтернатора, може на помпата да не и стига ток, тогава и фаровете ще примигват при въртене на волана. Провери нивото на течността, ако е намаляло, огледай рейката и маншоните за течове. Ако е ОК я заведи на диагностика, когато започне да се разкапва датчика, отначало нищо не свети или присветва само от време на време за кратко, но грешката ще я има записана в компютъра. Друго май не се сещам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега,за бъзия отговор.Веднага ще проверя зареждането защото фаровете примигват.Не казвам че гаснат напълно но се чуства.Още веднъж благодаря! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.