Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

жужене/свирене някъде отпред


petkok

Recommended Posts

Здравейте,

от около два месеца отпед на фелицията ми се появи странен звук.

Звукът не е постоянен ( проявява се отвреме на време само, когато колата се движи), и не се влияе от завиване. Когато го има при леко натискане на спирачката изчезва, след отпускане пак се появява.

Звукът е във високите тонове все едно нещо бързо се върти и е не много силен но дразнещ. Вчера на магистралата даже ми жужа в две тоналности едновременно ;) .

Не съм водил колата при майстор защото незнам как да покажа проблема(не се проявява постоянно).

Някой има ли идея какво може да е или как по прецизно да изследвам проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е от задържане в спирачните апарати, при мен даже започна да свири като спирачка на влак. За мое учудване водачите на апарата и цилиндърчетата му се движеха перфекно и проблема изчезна едва след като от немай къде смених спирачната течност. ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Май ми бяха сложили калпави накладки които се бяха нещо напукали ?!?

не си слагайте накладки тръстинг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ми бяха сложили калпави накладки които се бяха нещо напукали ?!?

не си слагайте накладки тръстинг

 

Още по цената можеше да ти стане ясно че не стават. Няма хубави и евтини части, това е истината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.