Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пътя до село Черешово


anastas

Recommended Posts

Тръгнах ей така на някаде , нещо ме захапа и запалих МБ-то накаде, накаде , кадето няма хора и е забравено и от бога даже ,о да Черешово на 1 час "път" от одбивката на главен път Кричим - Девин място несъщиствуващо и на картата дори преди девети са живяли около 2000 човека след това са се изнесли към полето , сега разбрах за двама но не постояни жители smile027

Пътя е ужасен от към състояние и не е много за лека кола по скоро за стара шкода :D даже и със нея за нещастие неможах да стигна останаха ми 2 3 киломитра, пеш не е оферта много мечки има ....

През цялото време се върви до едно поточе и е много приятно шумно .Та ето малко снимки

яд ме е че невзех канона и снимах с гсм-то :oops:

018078067.jpg

018078070.jpg

018078071.jpg

018078072.jpg

018078084.jpg

018078086.jpg

тука неизглежда стръмно ама доста сбирах смелост че и хлъзгаво

018078092.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направил си добра разходка. .На мен като ми превърти съчмата се обаждам на 2-3 ма приятели,взимаме едно жигули и поемаме нанякъде.Предната зима изпуснахме гумите,за да издрапаме по един черен път с 40 см. сняг в Стара планина.Двадесетина км. по-късно се наложи да преодолеем със засилка едни паднали клони - минахме.Обаче няколко км. по-нататък трябваше да минем под един мост,всъщност да караме 20м. в реката.Обаче поради непълно познаване на трасето от страна на пилота и навигатора колата потъна на една страна и остана там.Поне наблизо имаше жп линия и повървяхме около 10км. пеша до близкото село,там има малка гара,та хванахме влака и се прибрахме ни лук яли,ни лук мирисали .След седмица отидохме екипирани и оборудвани да вадим колата,начело с една 5-степенна естелка на един познат =D> Беше много студено,винетката се беше отлепила от стъклото и паднала до седалката,реката беше буквално замръзнала и до обяд чупехме леда,а после издърпахме колата smile152 .Еми сега,много хора ще си кажат - ''луда работа '' - така е,но когато на човек му писне от сивото ежедневие започва да търси приключения и в понякога изживява своя Сървайвър в реални условия smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път на снимките е като аутобан, в сравнение с един, който заобикаля яз. Христо Смирненски над Габрово. Там имаме гори и преди месец ходихме с баничарката на чичо ми (Рено Рапид, 1,4). Беше страхотно преживяване, на места имаше прагове до 20-ти см. Реликвата се справи страхотно. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.