Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Количество масло в скоростна кутия на Октавия 2 1.9 ТDi PD


sinoptik

Recommended Posts

Колеги,какво количество масло се слага в скоростна кутия на тази Шкода.Понеже скоростната кутия свири на всички скорости/а е само на 85.000км/реших все пак да сменя маслото.Оказа се 1 л.Направо не повярвах но от ЕТ ми казаха,че е имало и такива скоростни кутии за този тип двигател.Но във всички спецификации,които съм чел дават 1.9.На кого и какво да вярвам?Забравих - мощност 105 к.с

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж в сервизната ти книжка какво пише... В смисъл с какви букви е кутията.

1.9 ТДИ-ПД при мен е HDS и събира 2.3 литра масло. Сигурно и твоята някъде там събира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи кода на кутията, но би трябвало да е от 1,7 до 1,9 за напълно източена кутия след ремонт например.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.