Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за обща култура


maxrpm

Recommended Posts

Какво има оригинално на задномоторните шкоди, там където днес слагаме Шише да прелива водата в него, и вярно ли е че 120GLS има механично регулиране на фаровете от купето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво има оригинално на задномоторните шкоди, там където днес слагаме Шише да прелива водата в него

 

Доколкото знам нищо :-k .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стандартно на това място няма нищо,а маркучето е изведено малко под лявата ламарина,в пространството около ауспуха : .По такъв безобразен начин изхвърлената охладителна течност отива на пътя,вместо да си я събереш и пак в казанчето :lol:

А относно механично регулиране на фаровете на 120ГЛС отвътре - [-X .Моделите 120ЛС/ГЛС имат като екстри ключ за фарове за мъгла + заден габарит за мъгла.А да не говрим,че автомобилите ''тропическо изпълнение" имат маслен радиатор и червена лампа светва ,когато температурата на маслото в двигателя достигне 125градуса по Целзий :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за регулирането ми го каза един човек, и се зачудих как може да не го знам ?!? Беше така на улегнала възраст 45-50 год, но явно за пореден път забравям, че това на колко години си няма връзка с това колко знаеш :!:

 

lent не се притеснявай душко ако твоето масло стигне 125C и на теб ще ти светне лампичка червена smile001 На полските фиати собствениците така разбират кога са им прегряли :lol: мотора им е смешен ама колата е сладка.

 

мразя ограничението на усмивките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше,

 

Предномоторните МПС-та имат реглаж на фаровете за да не заслепяват насрещно каращите когато са натоварени. При Шкода със заден мотор такъв проблем няма smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я й сложи 2 торби цимент в багажника, пък ще видиш къде светят фаровете ;) . Вярно, няма да заслепяваш никого, но ще виждаш по- малко, щото фаровете бият в земята.

След 81ва г./ от модела с овалните фарове/ могат да се регулират според натоварването на автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре ти си 90 та година, я си провери в сервизната книжка ако е по - нова от 4то издание - 1983.

 

Иначе ето това е което имам

http://store2.data.bg/noconnection/Skod ... ve0018.JPG

 

http://store2.data.bg/noconnection/Skod ... ve0055.JPG

 

http://store2.data.bg/noconnection/Skod ... ve0056.JPG

 

Вижте на Save0055 забележка "г)" :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макс, далеч съм от мисълта, че се регулират от армат. табло или купето!

На модела с овалните фарове има лостче отпред под фара, а на Мките 120 с правоъгълния фар, имат 2 фиксирани позиции на фара/нормално и с товар/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е ясно бе жоре, това го знам че е така. Оня викаше, някакъв негов приятел си вкарал от чехия ,че има както на фелата копче и затова питах, усъмних се, питах го фаворита има ли такова копче, той каза че не знае (с идеята че се произвежда от 1988).

Явно или ме е взел за мезе, или просто си е въобразил че има ... мене не хвана яд че не знам за копчето :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше,Предномоторните МПС-та имат реглаж на фаровете за да не заслепяват насрещно каращите когато са натоварени. При Шкода със заден мотор такъв проблем няма smile049
Има много смисъл в думите ти, прав си :-k

Останах с впечатление, че Шкода нямат регулиране на фаровете според товара. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отзад, под разширителния съд, оригинално има крик :D

Закрепва се (пак оригинално), с гумен колан.

Между другото много добре подпира по-високите шишета :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.