Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Настройване на скорости


asso

Recommended Posts

Здравейте,

след смяна на съединител 1-ва малко трудно почна да влиза, има някой може ли да ме светне каква е процедурата на настройванете на скоростите.

 

За фабия 1 става дума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее,ама ти не си сменил цял компект сигурно...

 

Ем, не знам дали е целия ама беше от три части съединител, притискателен диск и още нещо което го забравих. При ЕТ е сменяно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моя го смениха в ЕТ, и моя уж комплект, и след 1 м. ходих за настройка на скорости, защото първа почна да влиза много трудно.

Колко време им отне и колко ти струваше настойката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен след смяната на комплект съединител имам проблем с влизането на първа и трета скорост разбрах за такова донастройване и ще ходя в еуратек мисля че проблема е от жилата барабар с лоста макар че при смяната на съединителя те май не се пипат сигурно ще излезе проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен след смяната на комплект съединител имам проблем с влизането на първа и трета скорост разбрах за такова донастройване и ще ходя в еуратек мисля че проблема е от жилата барабар с лоста макар че при смяната на съединителя те май не се пипат сигурно ще излезе проблема

пипат се,разкачат се от шпилките и после обикновенно не уцелват съвсем точно предишното им местоположение защто бързат и не си го бележат точно при разглобяването

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз незнам някой да ги откача от шпилките!!! И няма какво да се бележи.

Досега бат Сами е бил все по-разбирач от тебе. Що не идеш другаде да си мериш ......! Двама ти казват къде са им сменяли съединителите и двамата с еднакви проблеми след смяната и ако ще даваш мнение, давай дори и да е грешно, но не се опитвай да демонстрираш знания които нямаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като не се откачат от шпилките,защо се разместват скоростите?100% съм сигупен че така правят!

Друг е въпроса,че могат да се откачат жилата и от друго място...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

апропо има ли какво да се счупи аз карам така сигурно 5-6 месеца сега като се замисля как няма да се свалят като се разцепват скоростите и двигателя Благодаря на Бега4ката за поста ами то които си го знеа си го може дето са казали хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.