Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нужда от помощ :)))


erozer

Recommended Posts

Здравейте на всички!

 

Може ли някой да ми даде съвет по следния проблем.

Преди известно време забелязах, че парното в колата ( шкода фабия комби, 2002 г. 1,4 бензин, 68 к.с.) не работи както трябва. Какво имам предвид - копчето, което е за топло и студено не реагира всеки път като промениш температурата или, ако го прави, е след много време- почти невъзможно е ако си в движение. Закарах я в сервиз и от там ми казаха, че става въпрос за повреда в електрическия блок за управление - даже ми го и показаха. Всъщност повредата не е в самия блок а само в потенциометъра за копчето на топло и студено. То е на 1 панел заедно с копчетата за сила на струята, за посока на струята, климатика и копчето, което върти въздуха в копето. Проблемът идва от там, че само това панелче не се продава и следва да се сменя целия блок, който струва майка си и баща си - около 500 лв в най-добрия случай.

 

Ще съм благодарен на всяко мнение или съвет !

Благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.