Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ремонт на електрически стъклоподемници?


tuningmania

Recommended Posts

Такааа,днес след работа си купих плъзгач от ЕТ за 3 лв.Попитах колко ще ми струва да ми го монтират,ако не успея сам-81 лв.

Та ще се пробвам сам,но ако има някой от Варна,който го е правил или е наясно как се прави няма да откажа помощ,за да не станат по-големи поразии.

аз съм го правил и мога да помогна,но след събора

Благодаря,ще се чуем след събора тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

 

и при мен се появи същия проблем, както си карах и ми се отвори предно дясно стъкло (добре поне че не се случи зимата), преди година си купих стъклоподемника от ЕТ за 175лв , бих искал да помоля ако има някои от Пловдив който сам е разрешил проблема с жилото и има желание за малко помощ, че още 175 лв за 1 год ще ми дойде вповече :) . Благодаря предварително ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
Здравейте ,

 

и при мен се появи същия проблем, както си карах и ми се отвори предно дясно стъкло (добре поне че не се случи зимата), преди година си купих стъклоподемника от ЕТ за 175лв , бих искал да помоля ако има някои от Пловдив който сам е разрешил проблема с жилото и има желание за малко помощ, че още 175 лв за 1 год ще ми дойде вповече :) . Благодаря предварително ! :)

 

само ми го прати по куриер до русе и нямаш проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте Колеги,

и при мен се появи такъв проблем. Днес докато си чаках в задръстването на "Телевизионната кула" и реших да се вдигна стъклото на шофьорската врата, за да не се пълни колата с прах и пушек. Дотук добре, ама се чу един много странен звук (нещо като пукане) - така или иначе успях да вдигна прозореца. Като стигнах до паркинга на офиса се опитах да го спусна да видя дали ще стане........, но уви не се получи. Чува се, че механизма работи вътре, но прозореца не помръдва. Питането ми е: Има ли някой в София време и желания да го оправим ? (защото сам не се наемам) или направо да ходя при момчета в Княжево ? Благодаря предварително за отделеното време и спорен ден на всички smile126 smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да обясни как да започна да навивам жилото на механизма. В какво положение трябва да са водачите в най-долно или най-горно.Понеже пробвах какви ли не варианти и винаги остава или хлабаво или едното жило остава късо и не мога да го хвана на водача. Механизма е за предна лява врата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги свалям в долно положение,така ми е по-лесно.В това положение започвам да навивам жилото,което сваля прозореца и остава от долния край на макарата.След това жилото,което ги вдига остава доста късо и трябва само да се сложи на макарата,но ти трябва и още един човек,който да натиска пружините на двете жила навътре за да можеш да сложиш жилото на мястото му,така че всичко да стои под напрежение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.