Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Има ли авиоинженери тук


anastas

Recommended Posts

Трябва ми някой които може да нарисума профила на витло за вятърна електрацентрала , имам си снс фрезичка и мога да си го изрежа от нещо си .Става дума за малко нещо което да захранва 3 4 лампи на една отдалечена вила диаметар около 2метра скорост на вятъра 3м/с до към 10м/с и около 400 500вата

Не е много за този форум ма проба грешка не ме кефи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомобилен генератор 60А 12В със предавка индуктор

Едно време си бех направил колелото със един мотор от чистачки за от голям камион и си вървеше та понеже всики ден ми се налага да минавам 3 4 километра по 4 5 пъти на ден се замислям за някъв напълно безплатен транспорт тука в Кричим си духа силно от 5 до 10 седобед по слабо , ясно ми е че сигорно няма да го направя тва с колелото ма все пак smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж този материал за електровелосипед :

 

http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=8597

 

Ще трябва да прочетеш 7 страници ,за да разбереш какво може и какво неможе,както и да се регистрираш и напишеш и твоите знания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж този материал за електровелосипед :

 

http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=8597

 

Ще трябва да прочетеш 7 страници ,за да разбереш какво може и какво неможе,както и да се регистрираш и напишеш и твоите знания.

Със баща ми преди две години направихме електро триколка за дядоми бог да го прости ,та дятката бая си обикаляше със нея беше на 24волта и дигаше към 30 40 ампера абе бая бързо се движеше та не че нещо ма както се вика аз съм го дъфкал дъфкал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.