Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Регулиране на фаровете-фелиция


felicialx

Recommended Posts

Дайте някакви подробности и съвети относно ремонта на системата за регулиране на фаровете от мястото на водача. Никога не ми е работела и виждам, че в единия маркуч който отива към фаровете има синя течност, а в другия на места има балончета въздух. Как се долива тази течност, каква е тя, обезвъздушава ли се системата и т.н. smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някакви подробности и съвети относно ремонта на системата за регулиране на фаровете от мястото на водача. Никога не ми е работела и виждам, че в единия маркуч който отива към фаровете има синя течност, а в другия на места има балончета въздух. Как се долива тази течност, каква е тя, обезвъздушава ли се системата и т.н. smile056

Не се занимавай! едно от слабите места на тези чайници е точно там (работи до първата улучена дупка)! И нови да вземеш, само парите ще си дадеш! Мисля че някой от колегите беше правил нещо с някакви моторчета...сетих се The Best Forman! потърси с търсачката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се долива ... или нова или електрически машинки .

 

Изпревари ме...тамън при тебе го пратих... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз направих така . Застанах пред една стена на около 2 -2.5 м. запалих фаровете да светят в стената , премерих разстоянието от земята до средата на фаровете там където има една наклонена линия от ляво на дясно или обратното , същото разстояние отбелязах на стената . След което свалих т.н. моторчета на фаровете и развих сверичките ,ще ги видих и така докара светлинния поток на това разстояние което е на стената , мисля че бях изчерпателен . За по точно можеш да го направиш някъде на стенд по горната процедура .Изпитано е .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.