Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

GPS проследяване


Recommended Posts

Коя е тази фирма за GPS проследяване на автомобили, която поставя сини стикери изобразяващи картата на земното кълбо и най-отдолу има надпис "сигурност навсякъде" :?:

post-721-138453202586_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

017758872.jpg

 

За това ако говориш - стикерите на Алианц, които ти дават като сключиш каско. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "krasy" - "Р.А.П.А.С." ( Натисни точно тук ) също предлагат такива интересни неща. Поинтересувай се..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питането ми е точно за тези стикери, които е показал gogata

Моето каско също е в Алианц ала аз нямам такива стикери :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тва не е щото каското е в Алианц, а защото Алианц искат джи-пи-ес проследяване на някои автомобили, които застраховат и това е стикер на фирмата с джи-пи-ес датчиците. Не си спомням как се казваше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питането ми е точно за тези стикери, които е показал gogata

Моето каско също е в Алианц ала аз нямам такива стикери :-k

 

Еми не знам, вече втора поредна година като си подновявам каското ми дават такива стикери от Алианц :-k. А нямам gps следене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказва се, че тези стикери се слагат само на лизингови Шкоди от ЕураТек.

Алианц не дават подобни стикери. От две години имам каско при тях и никога не са ми давали такъв стикер.

Каско в Алианц важи само са територията на БГ -пише го в общите условия.

Gogata -ти сигурен ли, че твоя Румстер няма GPS проследяване? Твоята кола не е ли лизингова?

Утре ще се обадя в ЕураТек за да проуча как стои въпроса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказва се, че тези стикери се слагат само на лизингови Шкоди от ЕураТек ...

Gogata -ти сигурен ли, че твоя Румстер няма GPS?

 

Не ми е лизингова колата smile049 . А GPS 99% съм сигурен, че няма :-k (в дълбок размисъл ме хвърли).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако една кола има GPS, най-глупавото нещо е да се лепне обозначителен стикер, че да му е по-лесно на Релето smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно GPS проследяване се слага на нови (до 2-3год.) и скъпи (над 20хил.лв) автомобили. По такъв начин Застрахователната компания се презастрахова, че при евентуална кражба по-лесно ще открие колата.

Gogata ако искаш можем да се хванем на бас, че твоя Румстер е с подобно проследяване...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече сериозно -имам колега с нова Ауди А6, която има монтирано GPS у-во което може при кражба дистанционно да блокира работата на двигателя и да даде с точност до няколко см къде се намира откраднатото МПС.

Въпреки това на неговите предните стъкла няма никакви стикери.

Има си и каско, но не е в Алианц. Може би Алианц не монтират GPS у-ва а само за да стряскат авто апашите слагат стикер, че има проследяване от GPS :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойта лизингова октавиана също има такъв стикер... дали не ме следят :oops: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези които са със лизингови коли през ЕураТек -могат да са 100% сигурни че имат монтирано GPS у-во :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това е така, както казваш и ако го няма изрично упоменато в договора или в приложение към него, с печен адвокат някой може да гризне дръвцето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мога съвсем сигурно да кажа, че колите към ЕТ лизинг не са всички със GPS проследяване. Слага се по желание, като при оформяне на договора, от ЕТ учтиво питат дали желаеш подобна джаджа. И нас ни питаха - отказахме им. Слага се задължително на всички таксита, които са на лизинг към ЕТ, по думите на инж. Борил Драгнев и Радослав Василев, продавач-консултанти в ЕТ към края на 2006 г.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз плащах първите две години от лизинга,някакъв Алфа-чип,допълнително към застраховката в Алианц,ама за проследяване ли беше,за друго ли.......... :-k ,забравил съм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко се доплаща допълнително в ЕураТек за това проследяване?

Не би ли могло при желание на клиента подобно проследяване да се слага и на по-стари Шкоди?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес говорих с ЕураТек -тази услуга се е предлагала до преди 2год. За поставяне на чипа за проследяване 340лв и по 240лв годишна такса. В момента тази услуга не се предлага в ЕураТек ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше някаква Алфа чип алабала, от ЕТ ми бяха обяснили, че докато е лизингова се слага активна маркировка, а след това пасивна по желание, така и не разбрах каква е разликата. Пращаха ме в един сервиз кадето само записаха данните на колата и сложиха лепенки на стъклата на предните врати. Като свърши лизинга през 2007 г. питах за тази маркировка и в Алинац казаха, че вече не ползвали тези маркировки :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.