Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Re: алтернатива на спортния филтър


Recommended Posts

твоя много думка и смучи топъл въздух smile001

и тук става въпрос за филтър който струва под 20 лв.

за твоята бегуна си е супер ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишка, като искаш филтър.... ела в Добрич, имам авер които прави филтри ( и до него още един с филтри), ще ти направи перфектен филтър...

(преди даже доставяше поленови филтри на Шкода)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти видя кой филтър е номер 1 след като си запалих Фабията!

 

:smt030

то за това,като я запали все едно мотокар работи smile091

 

 

Ися,нали не мислиш,че ще се доверя на някой от Добрич да ми направи качествен филтър
smile091
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните филтри за моята кола са Валео.Хубавите марки са Ман и Кнехт.Иначе от различните видове панелни филтри-памучните са най-пропускливи,следват тия от пяна и хартиените.Колкото по пропусклив е един филтър ,толкова по лошо филтрира или е такъв боклук ,че вътрешната му структура се нарушава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе верно ли Рено правят само един модел панел от 2 дизел до 2ка турбо-130-230коня.Иначе ИТГ е най-скъпия варант-три слоя гъби за миене на чинии,пробвай Пайпъркрос -по евтин и същия принцип

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...
Не знам, но не би ме изненадало, нагледал съм се на такива тъпотии...Аз моята кутия съм я попроменил доволно...

 

Гоше, Пайпъркроса е много добър. ИТГ е много скъп, не знам какво му харесват толкова, дали това , че е огромен :) , лично аз предпочитам Пайпъра. Даже днес си взех един да го пробвам как е!

Но пък, ако иаш кеш... вземи си ITG, тъкмо после ще разправиш как е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейт!

Панелен филтър Фабия / Пайпъркрос панелен филтър

Както каза Вурста, 3 вида гъби...но дали са за чинии? Ще се тества и ще се види!

 

post-161-138453288823_thumb.jpg

post-161-138453288853_thumb.jpg

post-161-138453288857_thumb.jpg

post-161-13845328886_thumb.jpg

post-161-138453288862_thumb.jpg

post-161-138453288865_thumb.jpg

 

Ако не е удовлетворителен резултата, следва :

post-161-138453288868_thumb.jpg

 

П.С: С нашите чисти пътища..... за 105хил. км. К&N Apolloto според мен вече си плаче за смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Нормална работа. Сам се убеди на Вонеща Вода.

 

За съжаление не мога да кажа как се справя спрямо оригиналния панелен филтър, който още на 5хил. км махнах и сложи КН Аполо.

Спрямо КН Аполото (който си искаше смазка), много по-добре е Пайпъра, ама то от нашите пътища КН-а беше станал на л...а (меко казано).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един вид си доволен от него? Прал ли си го? Как? Пази ли мотора чист?

Големия плюс за мен е, че няма нужда от омасляване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм още, но при първа възможност като се постопли ще го изчистя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.