Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

GPS сервиз ?!


Thunderbolt

Recommended Posts

Привет

 

наскоро взех от един приятел временно един китайски GPS, колкото да стигна до един хотел в Букурещ без много много въртене в търсене на посоката. всичко беше ток и жици. в Букурещ GPS-a ме спря на метъра точно пред хотела. всичко беше ОК. но на следващия ден когат исках да посетя Двореца на Чаушеску и по пътя апаратчето на два пъти заби и се наложи да го рестартирам, при последното рестартиране той беше категоричен: smile045 .

това на следващия ден ми коства 1 час докато излезна от проклетия Букурещ smile091

 

проблема е там че не върви да му върна на човека GPS-a и да му кажа, "е мерси, супер е, ама вече не работи".

имате ли представа къде може поне да го видят дали може да се ремонтира (само не Бушона, там пробвах вече) ?

ако не да му взема друга подобна машиинарийка

 

 

едит: забравих да спомена че при пускане само изписва GPS и е до там, което ме навява на мисълта че може да е нещо софтуерно, но не разбирам особено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

memberlist.php?mode=viewprofile&u=1022 Колегата Васко, телефона му трябва да го има в списъка smile027. Предполагам ще може да направи нещо за теб.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря и на двама ви! още утре ще им запаля телефоните :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ме е яд че вчера не прочетох темата. Стори ми се глупава.

 

 

То китайски GPS, но от кои? Имаше едни пратки поръчани от Deal Extreme, малко пренавити. Ако им поразвиеш болчетата и - о чудо :mrgreen:

 

М/у другото гпс-а който аз ползвам няма такива проблеми и вече една смяна масло навъртя. Ако все пак ти се чете http://hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=153528 ....

 

Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей

няма лошо, че не си прочел темата, случва се.

китаеца много прилича на този Sku.21039, но е малко по-различен (само на външен вид)

но днес го водих при Васко за "профилактичен преглед" и диагнозата е мъртвец :?

 

 

здраве да е, скоро ще си купя по-качествен GPS и (надявам се) ще забравя за проблемите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадост. Най-мразя развалена техника. Всъшност повече ме дразни гаранционно обслужване. Това на никой не пожелавам да му се налага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.