Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гумичките на предните апарати


maxrpm

Recommended Posts

Могат, но нямаш спирачки. Профила на гумичката е такъв, че при налягане отвътре се самоотварят и упражняват натиск върху външния цилиндър. Бих казал забранена операция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май ги обърнах и сега ще излезнат само на компрессор, но кажи как трябва да са поставени :roll: С ръба нагоре ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помисли дали не съм.

... Профила на гумичката е такъв, че при налягане отвътре се самоотварят и упражняват натиск върху външния цилиндър....
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обратно. Като вкарваш буталото с монтирана гумичка в апарата трябва с една отвертка внимателно да прибереш "полата" на гумичката по цялата периферия за да влезе- ако не я прибереш няма да влезе и гумичката ще се смачка. Ако гумичката е обратно влиза лесно и без да и помагаш и няма да се смачка но е опасно. Ако си монтирал бутала на задно цилиндърче- по същия начин е.

п.с. опитах се да рисувам, забележи жълтото е течността, ако гумичката е обратно при натискане на спирачката ръбовете на гумичката биха се свивали и съответно изтървала заради теч на спирачна течност

post-2834-138453200349_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там ми е ясно, но при мен картинката е такава гумичката е в корпуса post-1079-138453200352_thumb.jpg мисля еи така да го монтирам иначе за другия тип знам :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

екстра, мерси smile126

 

Еб**ти мъката хем го намазах с течност спирачна хубаво и после трябваше със стягата да го прибирам... Ако не беше чисто нов апарата как щях да го изхвърля не е истина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.