Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелиция


pantulov

Recommended Posts

Счупи ми се педала на газ-та на фелиция 1.3 2000 г

Моля някой ако има инфо откаде мога да се закупя само жило че ми е клеясало да ми помогне че в познатите магазини ЕУро 07 не ся внасяли от години такива неща :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ако споменеш от къде си,може и да се намери някой да те насочи къде точно да търсиш...

Така да отгатваме... няма да е лесно може да си от Марс... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, намислил съм да хвърлям моята стара Мазда 323 и да си купя шкода!

Но искам да попитам за озиви спрямо Шкодите от модел фелиция които имат климатик или тези които ги продават от мобиле, на по 71000 км внесени от нейде си!

Има ли шкода която е модел 2000 г и да е на 71000 километра???

Тъй като имам една, впредвид дали цената е добра 2100 лева, нов внос, 2000 г., внесена от Италия, базов модел без много екстри!?

 

Предварително благодаря за отделеното ви време!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е 1,3 климатикът може да дойде малко в тежест на и без това слабия мотор. За километрите има опитни хора, които като видят салона ще ти кажат на колко е. Не ми се струва невероятно да е на 71 при положение, че баща ми навърта по 5000 на година, макар да е доста малко за европейски автомобил. Иначе е супер колата за тези пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли шкода която е модел 2000 г и да е на 71000 километра???

 

 

Предварително благодаря за отделеното ви време!

 

Какъв е тоя въпрос бе колега. Има Фелиции 2000-ната година, но как да ти кажем километрите. Аз съм виждал такава и на 20к км, всичко е възможно просто е много малко вероятно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега за тази цена може и да са истински тези километри.Моята я взех на 80870 км. със сервизна книжка доказваща километрите. Има по обявите и доста по-ниски оферти но ако питаш мен гледай на теб да ти хареса.Аз също имам климатик и съм с 1,3 MPI мотор верно малко се тормози ,но на дълъг път не му пречи а именно там се усеща разликата дали ще се потиш като прасе или ще шофираш комфортно и няма да ти се схваща врата от свалените прозорци лятно време.Технологиите се развиват , само ние българите си мислим,че няма нужда от тях.Служебната ми кола е Шкода Румстър 2008г а личната Шкода Фелиция 2000г. Като обурудване са абсолютно на едно ниво.Няма по-голям кеф да имаш : ел.стъкла,серво,централно,ABS,ербег,халогени,климатик - всичко което имат съвременните автомобили.

А ако искаш да се надбягваш по пътя по-добре търси 1,6 мотор. Този 1,3 варянт е за по-спокойно шофиране до 120-130км/час , но пък с повече глезотийки.Аз лично съм доволен от моята кола smile168

Дано съм ти бил полезен , май се поувлякох с писането :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Напълно съм съгласен с колегата,че климатика тормози малко мотора,но ако караш с 100 октана бензин проблем няма.На дълък път е супер стига да не си претенциозен и да не са повече от 4 човека в колата.За пример мога да ти дам,че наскоро карах една Хонда Сивик 90 коня 1.4 и ти казвам че Шкодата е перфектна в сравнение с нея.Така че не му мисли.Могат да ти приказват че еврейска кола не ти трябва-не ги слушай,всичко е от завист.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.