Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Водачи на клапани при Фаворит


lent

Recommended Posts

Разглобил съм главата на двигателя - 781.136 и въпросът ми е дали може да се сменят водачите на клапаните,които са разположени в самата глава :?: Питам,защото имам някакъв смътен спомен,че при 105/120 са пресовани в главата и неможе,а как стоят нещата при Фаворита :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В раздел ''Литература" прочетох в книжката на Константин Косев за Фаворит,Форман и Фелиция,че ''водачите на клапаните са пресовани в цилиндровата глава и всъщност са несменяеми",което изчерпва въпросите ми! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност са сменяеми , зависи на какъв майстор за главата попаднеш ... преди години правих основен ремонт и ме заведоха при един много невзрачен чичко , но когото изсипах едно кило джунджурий и човека свърши работа включително смени и водачите ... ако бяха несменяеми нямаше да ги има на Сточна гара ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност са сменяеми , зависи на какъв майстор за главата попаднеш ... преди години правих основен ремонт и ме заведоха при един много невзрачен чичко , но когото изсипах едно кило джунджурий и човека свърши работа включително смени и водачите ... ако бяха несменяеми нямаше да ги има на Сточна гара ;)

Пък и Казанлък му е по- наблизо smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rgc,имате ли ги в наличност водачите(предполагам са комплект) и колко струват?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.