Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

БМВ високобюджетните автомобили


bega4kata

Recommended Posts

Когато човек си купи Е60-ца, която доколкото знам е най- новото от 5-та серия и дори и на старо струва колкото 40-50 Шкодички , очаква това да е освен луксозна също и надеждна кола. Щом стартерът се е прецакал, въпреки електрониката, която би трябвало да го пази от претоварване, значи има защо, а като се има предвид слабостта на BMW към големи и мощни двигатели, на пръв поглед като причина се набива колко е мъничък стартера. Вярно, че той не прави една кола, ама каква полза като имаш модерен автомобил, който не може да запали?!

Май е по-добре да си карам Бмв-то със смешния стартер отколкото шкодата на 30 години с ХУБАВИЯ стартер.

Аз мога да ти покажа как се кара 30 годишна Шкода със здрав стартер, ама ти ако ми покажеш как се пали такова BMW с неработещ.....те признавам за факир ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eдин приятел имаше преди години Омега B, 2,5TDI мотора на БМВ. ЕЕЕЙ тая кола беше много бърза. Проблема беше че бутане нямаше, а като и покажа на Шкодата акумулатора - инициализира се алармата и после само цък, цък. Затваряш вратата пускаш алармата и отиваш да и търсиш 100Аh акумулатор, но пък беше адски бързо и много стабилно това. По цариградско без натискане никакво 170 smile035 Като го дърпах един път с шкодата на завойте задницата ми се лашкаше на общо основание - 2 тона и кусур ... 3 пъти въже се къса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе точно този мотор си е пълен мъртвец,ама....и на този кош

стига ,по-добре е мода да заключи темата

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mда тука стана от един стартер баси дискусията! За BMW двигателите може да се поспори кой е мъртвец и кой къде е сложен! Ако решите отворете една такава тема,мисля че ще е интересно! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ша ви замола за Баварците само убави думи да се пишат и споделят. :mrgreen: Статистиката е категорична по тойо вАпроз: :smt034 http://www.speed-press.com/?pageId=14913

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tя и на мен ми е любима марка и ако можех да си позволя бих си взел някое скромно Е30 М3 smile021 А тази, чиито стартер дискутирахме била около 230 кончета, което не е като М5-ца, но е съвсем прилична мощност, поне за моите представи :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.