Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

БМВ високобюджетните автомобили


bega4kata

Recommended Posts

Скоро един наш клиент смени Аудито 6 с БМВ 5 и днес не можал да запали.Преди това му заминаха и четките на динамото барабар с колектора.Кола за 100 бона,автоматик,3000 кубика,6 цилиндров ОГРОМЕН мотор.....вижте какво стартерче и сложили смешниците smile091 -микро smile091 Направо се стопило горкото,колата е на 177хил км.Направо не е за вярване колко е малко на база на огромния шестак,на втората снимка,нарочно съм го снимал за сравнение с на Голфче стартера smile049

без коментар

post-2454-138453198342_thumb.jpg

post-2454-13845319835_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че к'во като е малък стартера.Той е редукторен.Има си достатъчна мощност да развърти мотора,пък и много по-малко ток консумира.

Причината е в идиота зад волана, който е въртял като луд smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че к'во като е малък стартера.Той е редукторен.Има си достатъчна мощност да развърти мотора,пък и много по-малко ток консумира.

Причината е в идиота зад волана, който е въртял като луд smile092

аз зная какво е и защо е ректуктерен стартер :D ,но каква вина да има шофера,след като стартера автоматично си спира след като колата запали

и не върти ако колата няма достатъчно ток в акумул.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е ясно тук...Толкова са се увлекли пичовете в големината на двигателя, че не останало място за стартера... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе баща ми кара такава-вече на 300000+ и още стартер не е сменял.Колата не е бетон, желязо е,ако е след фейса и са кара с акъл.Стартера е 2кв,акумулатора е възможно най-доброто в производство,всичко е на едно копче,проблем настъпва ако не чакш лампите на таблото да изгаснат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това тука сега няква подигравка с БМВ ли е !?

Да кажеш за тая кола че е пълен боклук и незнам си кво трябва да си много глупав човек... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това тука сега няква подигравка с БМВ ли е !?

Да кажеш за тая кола че е пълен боклук и незнам си кво... :?

 

Това го казваш ти. :)

Друг непрочетох да го е казал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това тука сега няква подигравка с БМВ ли е !?

Да кажеш за тая кола че е пълен боклук и незнам си кво трябва да си много глупав човек... :?

то май ти си глупавия в случая

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,моля , моля-стартера просто се е развалил,и кво толкова е станало,е преди това и динамото сдало багажа-случва се ,може и на 177к км,пък може да е изкарало и 377к,кой знае.

За размера на стартера отдавна при електродвигателите РАЗМЕРА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ,пък може само да е повреда от неумело боравене,собственика ако е държал ключа за палене повечко пак се разваля.

Вместо да се търсят причини-обективни и събективни почнахте да се дърляте за глупости и да търсите конструкторски грешки и недомислия, а при БМВ те са сведени до минимум! Според мен де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажеш за тая кола че е пълен боклук и незнам си кво трябва да си много глупав човек... :?

 

Нищо подобно,просTо обсъждаме размерите и перфектната изработка на стартера. :lol:

Ние не си мислим, че тази кола е "пълен боклук",просто се опитваме реално да приемем недостатъците на модела.

Но пък..... да си мислиш че е съвършенният автомобил и да се дразниш от коментарите , трябва да си прекалено глупав или нетрезво мислещ фен. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бмв-тата са хубави автомобили-спор няма

просто исках да кажа че за 100 000лв кола е недопустимо това :smt018 -стартера ПАК КАЗВАМ -НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРЕТОВАРИ :!: :!: :!: :!: НЕ Е НУЖНО ДА ГО ДЪРЖИШ ЗА ДА ГО ПРЕТОВАРИШ,ТОЙ СИ СПИРА КОГАТО ЗАПАЛИ,КОГАТО ВЪРТИШ ПО ДЪЛГО ИЛИ Е ПАДНАЛ МАЛКО АКУМУЛАТОРА

СТИГА С ТЕЗИ ТЪПИ СПОРОВЕ

ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ПУСКАМ ПОДОБНИ ТЕМИ ОБЕЩАВАМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Феновете" на BMW няма какво да се сърдят, всеки модел си силни и слаби страни и всеки производител се развива, като пуска на пазара нови и по- добри машини, ако не беше така, всички фенове на баварците щяха да карат E30-ки; а на мен тия теми със снимките винаги са ми били интересни, защото реално едва ли някой от нас е виждал стартера на такава кола, или примерно смяна на веригата при TDS.

Bmw_Power се държи като поредния провокатор, който се опитва да сее дразги между форумите. И във техния форум впрочем има такива, но успяват да ги отсвирят [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile001 това е вход на всмукателен колектор на дизелово бмв 20 дезел 150коня

така изглеждат от вътре бмв-тата/чистили сме мноого,много/,да не ви показвам и други снимки че...не си мислете ,че като е бмв е нещо специално автомобила

п.п.-поредната недосмислица в случая е че мап сензора/който отчита налягането на турбото/не е като на ваг моторите мнооого преди агр-а и колектора,А Е В КОЛЕКТОРА и познайте как се наблъсква с мизерия и дали работи акуратно после smile091

спирам

post-2454-138453198569_thumb.jpg

post-2454-138453198574_thumb.jpg

post-2454-138453198578_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадни печки! smile091 smile091

джипките да не се присмиват

да ти покажа мойте колектори искаш ли :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на хондата ако ви го покажа ще се пръснете от смях тва на БМВ-то нищо не е !!! мен болта на + са ми е по голям от ротора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадни печки! smile091

джипките да не се присмиват

да ти покажа мойте колектори искаш ли :D

E ти щом ще показваш си си изчистил кюнците! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Феновете" на BMW няма какво да се сърдят, всеки модел си силни и слаби страни и всеки производител се развива, като пуска на пазара нови и по- добри машини, ако не беше така, всички фенове на баварците щяха да карат E30-ки; а на мен тия теми със снимките винаги са ми били интересни, защото реално едва ли някой от нас е виждал стартера на такава кола, или примерно смяна на веригата при TDS.

Bmw_Power се държи като поредния провокатор, който се опитва да сее дразги между форумите. И във техния форум впрочем има такива, но успяват да ги отсвирят [-X

всеки истински фен рано или късно си купува е30!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Феновете" на BMW няма какво да се сърдят, всеки модел си силни и слаби страни и всеки производител се развива, като пуска на пазара нови и по- добри машини, ако не беше така, всички фенове на баварците щяха да карат E30-ки; а на мен тия теми със снимките винаги са ми били интересни, защото реално едва ли някой от нас е виждал стартера на такава кола, или примерно смяна на веригата при TDS.

Bmw_Power се държи като поредния провокатор, който се опитва да сее дразги между форумите. И във техния форум впрочем има такива, но успяват да ги отсвирят [-X

Аз ли се опитвам да сея дразги между форумите,аз не съм пускал теми в които да показвам какъв боклук са стартерите на Шкода,пежо,рено и т.н нали!?

Май е по-добре да си карам Бмв-то със смешния стартер отколкото шкодата на 30 години с ХУБАВИЯ стартер. :?

До сега във форума лоша дума за Шкода не съм казвал няма и да кажа,как да кажа като АЗ карам и шкода и съм си супер доволен. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.