Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия - задействане аларма


shrek2002

Recommended Posts

Здравейте! Имам от около 4 г Фабия 1.9 TDI. Доволен съм от автомобила и нямам принципни оплаквания освен ... След 1-вата година започна призволно включване на алармата. Алармата е фабрично монтирана. Няма закономерност в периодите на вклюване. След като алармата се включи, след около 30 - 45 сек сама спира. Напоследък случаите зачестиха. Естествено, споделих за проблема в сервиза на ЕТ (и то няколко пъти), но ми казаха, че не виждат проблем в момента, задават ми въпроси сигурен ли съм, че съм затворил вратата и други такива идиотски въпроси, които могат да ти скъсят нервите.

Някой има ли идея къде да търся проблема, защото очевидно сам ще трябва да се оправям? Предварително благодаря за всякакви менения и предположения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се сещам за прословутите прекъсвачи в бравата на вратата, може да се провери чрез плафона в купето, дали пали/гаси както трябва. Друго предположение - ако модулът на алармата е бил заливан по някакви прични с вода (миене на двигател например).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.