Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Желаещи за поръчка


Recommended Posts

Привет колеги! Разглеждах този: http://www.kempen-shop.de/index.php сайт и си харесах 2 неща на стойност 27.21евро и попитах дали извършват доставки до БГ. На сайта пише, че доставки за останалите страни от EU/ без Германия, Швейцария/ струват 10.90евро до 10кг., но в писмото ми отговориха, че доставка до БГ ще ми струва 22 евро. Така моята поръчка от 27 евро става почти 50 евро с доставката. Ако има някои желаещи да си поръчат нещо може да го поръчаме заедно, за да ни падне цената за доставката. Иначе 22 евро до БГ не е койзнае колко много, ама при положение, че вземаш по- скъпи неща, а не както в моя случай.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се вижда ужасно много тая доставка. Само защото сме някаква страна от 3-тия свят и трябва да плащаме петорно. Видя ли в ebay дали ги няма нещата, които ти трабват. От UK доставката т 3-4 паунда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си харесах един чадър на октавия и ключодържател, а за ebay незнам. Оттам досега нищо несъм поръчвал и незнам как става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а за ebay незнам. Оттам досега нищо несъм поръчвал и незнам как става.

 

В една съседна тема ставаше въпрос за eBay. Виж какво съм написал там:

 

Пише, че доставката до БГ е 4 паунда, което не е скъпо. За да го потъчаш ти трябват 2 неща:

1.Правиш си регистрация в ebay. Малко е мудно и неудобно, ама не е болка за умиране. Трябва да посочиш мейл адрес (по памет ще ти прати линк за потвърждение на акаунта) и реален адрес, на който искаш да получиш доставката (с пощенския код), макар че в т.2 по-долу също има адрес, който използват търговците в ebay.

2.Правиш си акаунт в PayPal. За целта ти е нужна кредитна карта или дебитна Visa - с нея също става. В този акаунт също задължително посочваш верен адрес за доставка + пощенския код.

 

Как става пазаруването от ebay. Логваш се на сайта (магазина), харесваш си дадена стока. Ако няма бутон buy now по-добре не се занимавай. Има много хора, които кибичат в ebay и чакат буквално последните секунди и дават малко повече от теб и печелят търга. Като кликнеш на Buy now от ebay ще те информират, че натискането на следващия бутон за покупка е равносилно на подписване на договор за покупко-продажба. Като се съгласиш ще ти излезе още веднъж подробна информация за стоката, както и цената до БГ. Повечето търговци предлагат повече от един вид доставка, като за всяка е посочена цената (примерно нормална, бърза, експресна и т.н.). Избираш това, което те устройва, потвърждаваш и страницата те прехвърля към PayPal. Логваш се с тамошния си потребител. Всичко е автоматизирано и реално PayPal ще ти поиска само потвърждение за извършване на плащането. Дори ще ти покаже на колко лева е стойността на поръчката (сам преизчислява валутата). Това е. Нищо сложно няма, пробвай.

 

P.S.: Ако ще ползваш Visa, трябва да си сигурен, че имаш наличната сума, иначе PayPal ще откаже плащането и търговеца няма да ти изпрати стоката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Утре ще поръчам нещата за мен и още един колега от форума и нищо не пречи да поръчам и ключодържателя за тебе. Ние с колегата ще си разделим доставката, че ако и тебе те включим просто няма смисъл да вземаш нещо за 5 евро, а да си делим 22 евро за доставка на 3х 7 евро. Тоя ключодържател ще ти излезе златен. Аз ще ги поръчам нещата утре, ама нали си избрал този за фабия кобми двойния от 4,90. Напиши му номера тука за по- сигурно. Аз като поръчам, ще им преведа сумата за нещата+ доставка и като пристигнат ще ти го изпратя по куриер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.