Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Филтри за Фабия 2


georgi_bg1

Recommended Posts

Сестрата взе Фабия 2 от Еуратек върната от лизинг. Та в сервизната книжка колата е обслужена веднъж през първата година на 12000км и второто обслужване е било на 31.10.2009 на 22000км. Като в книжката е отбелязано само смяна на масло и сервизен преглед. Бихте ли ми казали кога се сменят останалите филтри, а филтъра за климатика въобще не фигурира като поле в сервизната книжка. Колата е с изтекла гаранция бихте ли ме посъветвали там ли да продължиме да обслужваме колата ( незнам как са цените в Еуратек) и откъде да си взимаме филтри (читав магазин за Шкода)? Извинявам се за въпросите, но незнам как стоят нещата със обслужването на автомобила. Колата е 1.6 16V бензин 105 конски сили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

привет.

На 1-во обслужване (15 000 км) са сменени масло и филтър.

 

На 2-ро са сменени маслен филтър, горивен, на купето и въздушния. Шкода сменят останалите (освен масления) през 1 обслужване .. което е много тъпо, защото този на купето започва да мирише след 6 месеца. А, на 2 години сменят и спирачната течност.

 

Натам мисля, че го правят аналогично: на нечетно ТО минаваш с 200 лв, на четно с 300.

Аз съм имал само 2 обслужвания, нека и другите да кажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.