Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Формула 1 - 2010


owner

Recommended Posts

  • Отговори 184
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Krankenstein

    20

  • NightSpirit

    18

  • icemana

    18

  • Thunderbolt

    15

Най-много писали в темата

Наистина страхотен сайт. Не го знаех, но го букмарквам веднага. А снимките от втория линк са PRO! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сайта е номер 1 за Ф1 в България, има коментари на живо и тайминг за всяка тренировка и състезание. Прави се от голям фен на Ф1 без пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
"Хъскито ", май ще се връща, преговаря с Рено... =D>

 

Съмнявам се. Ама знае ли човек. Аз лично си го предпочитам в WRC, макар, че и там е посредствен пилот. Но поне има шоу около неговите постоянни търкаляния. Има заложби, но е много непостоянен и несериозен. Във WRC го държат само като рекламно лице, ако отиде във формулата пак ще е така. Просто с него вървят парите от реклама.

 

Преди рали България беше казал в интервю, че формулата не го интересува, ама както казах, той си мени мнението според алкохола в кръвта. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами става за рекламно лице... на шампионската титла. Много добре му стоеше последния път и сигурно мисли да повтори. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе с мнооооооого късмет я взе тая титла, няма какво да се лъжем. Нека вземе и втора, лошо няма, ама толкоз късмет едва ли ще има.

 

Пак казвам - аз на тоя му следя изявите отблизо в WRC. Гледам му интервютата, виждал съм го как се държи и на живо. Тоя човек кара само и единствено за удовлствие. Няма хъс за борба, като истинските спортисти, да се бори със зъби и нокти, да драпа към победата. Той просто сяда, кара.... вечер си кърка, после пак си кара.... Във WRC ако завърши е чудо. Обикновенно финишира последен в класа си, с няколко катастрофи. И после асфалта му виновен, времето било лошо и пр. глупави за един състезател оправдания. По принцип има заложби за състезател, които са му по скоро вродени от колкото натрупани с каране. И не прогресира - каквото може - толкова. Не е тайна че не може да работи в екип. Също така не е тайна, че от Ферари го помолиха да напусне, просто не могат да работят с него. Във WRC сега явно Ситроен не искат нищо от него, просто да присъства. Правят му колата, той я чупи, прави шоу и толкова. Не разчитат на него нито за точки, нито за класиране. Просто да присъства.

 

Но едно не може да му се отрече - харизматичен е със своя непукизъм и спокойствие. След него се мъкнат хиляди фенове (и най вече фенки), за които не е важно дали финишира, важното е да е там. Влачи рекламните пари след себе си и това му гарантира присъствие, даже и да не сред първенците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе с мнооооооого късмет я взе тая титла, няма какво да се лъжем...

smile091 smile091 smile091

от 17 кръга е победил в 6, по 4 победи имат алонсо и хамилтън и 3 има маса.

кими има 2 втори и 4 трети места и извинете ме много, ама само 2 състезания без точки...

а победите му в белгия, китай и бразилия бяха тотално безкомпромисни.

това е статистика, така че хайде наистина да не се лъжем - това е напълно заслужена титла, при наличие на сериозна конкуренция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, не съм цъгласен категорично. Не можеш да си топ пилот във Ф1 и световен шампион с вродени заложби. Отстрани излежда лесно. Всъщност е свръхчовешко - свръхчовешко натоварване, свръхчовешка концентрация, свръхчовешки труд и талант. Тук говорим за хилядни от секундата. Разликата между първия и най-големия смешник е едно щракване с пръст. Тези хора отдават целия си живот на теренировки само за да са по-бързи с много малка част от секундата. Не можеш да наречеш това прост талант и никаква работа. Трябва да се уважава труда на всеки. Кими просто е такъв характер. Северните народи не са като нас. Характера им е съвсем друг. Просто не изразява емоциите си като Тити Папазов. Аз лично умирам от смях на всяка една изцепка. Винаги се хиля като се сетя как щеше да се завърти на старт-финала, защото... се беше загледал във видеостената. Наистина малко повече се забавлява и може би изглежда, че не се отнася сериозно, но не мисля, че ако наистина беше така щяха да го търпят в топ отборите. А и не виждам какво лошо има да си правиш кефа, в крайна сметка това е основната идея. Аз не харесвам роботи като Бътън. Един Монтоя беше такъв дивак и затова ме кефеше супер много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нали и аз това казвам - харизматичен е със тая смесица от непукизъм и изцепки. Това му гарантира поне още един сезон в WRC. Поне официално шефа на Ситроен каза, че ще кара. За това ми е странно, че можел да се връща във формулата. То няма изрична забрана да върти и двата геврека, ама чак толкова скъпо платена реклама.....

 

За мен лично е по добре да си седи в WRC. Щото аз формула на живо втори път няма да ида да гледам, а и там дали минава Кими или някой друг като гледаш на живо е все тая. Като си на трасето за WRC Кими определено носи атмосфера. Винаги когато го чакаш да мине, има тръпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво може да се очаква от пилот на болид от Ф1, който в следващия сезон се качва на WRC....

Коментариите са излишни , а що се отнася до качествата на Кими във Ф1, нямаше да го канят големите отбори ако беше бездарник.

Я си спомнете кой търпя 3 сезона разработването на мерседесите , за да се качи Хамилата в готов автомобил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е той Кими винаги си е бил рали пилот. И винаги е бил посредствен рали пилот като класиране и атрактивен като каране. Не може да се отрече, че успехите му в Ф1 са много по значителни, от което би следвало да се извади извода, че геврека на болида по му приляга. Може пък и самия той да го е разбрал, и наистина да се връща на пистата, знам ли. Жалко, щото в такъв случай няма да го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
"Хъскито ", май ще се връща, преговаря с Рено... =D>

 

http://www.dnevnik.bg/sport/2010/10/06/ ... formula_1/

 

Май аз ще го гледам и следващата година. smile021

Макар, че при него всяко решение е предпоследно, тоя път явно нещо от Рено са го ядосали, доста остро ги е скастрил. Или не са се разбрали за парите или пак са му пробутали менте водка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Хъскито ", май ще се връща, преговаря с Рено... =D>

 

http://www.dnevnik.bg/sport/2010/10/06/ ... formula_1/

 

Май аз ще го гледам и следващата година. smile021

Макар, че при него всяко решение е предпоследно, тоя път явно нещо от Рено са го ядосали, доста остро ги е скастрил. Или не са се разбрали за парите или пак са му пробутали менте водка :)

 

 

..ми не го гледай !

За разлика от формулата, във WRC все още има какво друго да се гледа !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, ще го гледам и то с кеф :) Това, че е посредствен като представяне пилот, съвсем не значи, че е скучен за гледане пилот! Има нужда и от такива, щото ако всички караха като Льоб щях да умра от скука..... Пък и в крайна сметка в WRC на Кими затова му плащат - да радва зрителите, а не да печели шампионската титла. Може и затова да не иска да ходи във Формулата, защото там ще искат от него непременно титла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям съм мазохист !

Изгледах цялото състезание, ако не беше жапончето, щях да съм още по -голям....ще изтърпим още три състезания...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

http://www.youtube.com/watch?v=jH72wOaYoJA

 

Абе както е тръгнало може и да се върне във Ф1. То бива, бива - ама да отпаданеш преди да е почнало състезанието.... Сега и пари от реклама няма да донесе, а това вече поставя бъдещето му в WRC под въпрос. Нещо се чува, че Петер Солберг може да му седне на мястото. Тогава освен да се връща в Ф1.... Въпроса е че може и там да не си намери седалка, щото доста категорично поряза Рено и сигурно са му сърдити.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само такива състезания им пожелавам на ред бул smile035 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво против отбора имаш не мога да разбера? Аз пък искам те да станат шампиони. Алонсо вече сме го виждали, стига му толкова smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам за Уебър, щото ми е симпатичен. Ама сам се прецака.... Иначе ако трябва да съм честен Галфонсо има най-много данни да стане шампион. Ама ми е антипатичен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, Уебър заслужава. Сега му се е паднала възможност за титла, другата година вече не се знае. Но ми се струва, че АлЬОнсоу ще им я отмъкне под носа. :-k ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие доста бързо отписахте германското чудо от Хепенхайм. Верно, че напоследък доста двигатели му изгърмяха, а ако не са те, той самичък се прецаква, но според мен това още повече го мотивира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най - заслужено ще да е, ако спечели Уебър. Фен съм на Ferrari, но ми се струва, че битката ще е между Уебър и Фетел, а Хамилтън само ще обърква шоуто. Ако Уебър спечели оставащите два старта, а Алонсо е втори, пак няма да му се получи. Mакар, че на Хамилтън късмета му се усмихна през 2008-ма, няколко завоя преди финала на шампионата ( ](*,) ), така че - очертава се интересен финал!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.