Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Формула 1 - 2010


owner

Recommended Posts

"детето чудо" евала smile091 smile091 smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 184
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Krankenstein

    20

  • NightSpirit

    18

  • icemana

    18

  • Thunderbolt

    15

Най-много писали в темата

Е, издъни се smile049 Все пак си остава един от най-добрите в момента. Иначе Мерцедес с приличен напредък, Ферари тотална издънка, McLaren супер късметлий, а на Бътън грубо му начукаха канчето за дето се опитва да задмине "ненадминатия" :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всъщност и на двамата им дръпнаха ушите. ако бяха продължили така нямаше да завършат въобще

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

McLaren супер късметлий

Като гледах манго как дишаше във врата на Уебър в началото си мисля , че не е само плод на чист късмет ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не е само късмет, но без него щях да си останат 3ти и 4ти! Еле пък с това свършващо гориво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"детето чудо" евала smile091 ...

 

Детето-чудо по-добре да се връща в "детската градина" Торо Росо и да дадат шанс на Алгерсуари да го замести. :idea: Иначе евала на МакЛарън и Мецедес, че не оставят интригата да угасне още в началото на сезона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яд ме хвана за Марк,Хамилтън пак се наду след като му подариха победата.

Шуми кара добре,въпреки завъртането

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И днеска май му я подариха ... иииих тоз Манго всеки две седмици има май рожден ден smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как да не му я подариха, след като Алонсо беше грубо блокиран от изостанал пилот на обратния 180* завой, след което Хамилтън успя да се ускори по-добре. Дали щеше да има късмета да го мине инъче?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еххх бе, всичко му е подарено. 1титла, 13 победи, 31 подиума, 5 най-бързи обиколки... всичко подарък. а това че е пилота с най-много изпреварвания тази година сигурно също е подарък smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако , ако , ако ... има много условности - ако Бриджстоун бяха направили читави гуми , ако всички си развиваха колите с едни и същи темпове , ако Херман Тилке не беше дизайнер на скучни писти ( както се изразиха хумористите по ТВ7 ) , ако Шумахер не беше спирал да кара може би нещо щеше да е различно , ама за сега това е реалността понякога и една гениална маневра и подходяща тактика са достатъчни за да се спечели състезание .

 

П.П. Ако Пежо бяха направили здрав , а не бърз прототип сега може би щяха да празнуват , а не да гледат как Ауди се радва на тройна победа в Льо Ман smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еххх бе, всичко му е подарено. 1титла, 13 победи, 31 подиума, 5 най-бързи обиколки... всичко подарък. а това че е пилота с най-много изпреварвания тази година сигурно също е подарък smile091

 

Аз също го псувах Хамилтън първия му сезон и след изпълненията с червения светофар и като го бутаха от чакъла в Германия и т.н. Но напоследък пък ми писна всеки да е срещу него. Все му е подарено, все късмет, все е виновен, все е наказан. Последно го глобиха, че е направил малко шоу за публиката. Дъртаците искат съвсем да убият хубавия спорт. Вече не може и да помахаш на публиката без да кихнеш на Бърни някой друг $. Всичко това от една страна плюс феноменалното му каране ме накараха да гледам със съвсем друго око на него напоследък. Особено тази година (а и предните) никой не кара както той. Невероятен хъс, невероятна дързост, невероятни умения. Другите си се нареждат в колонка и се возят до финала. Луис не се предава дори и да тръгне последен. Дори и Алонсо не кара вече така. Все по-симпатичен ми е Хам. Дано се развива още пък кучетата да си лаят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

днес може да се каже само едно нещо за състезанието:

fia2.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм. Особено след тия смешни наказания. Печели тоя който нарушава правилата ... освен ако не е Шумахер!

 

Днескашното състезание ме кара да се замисля дали да продължа да гледам F1 изобщо! Правилата така ги у...ха, че изпреварвания вече просто няма! И след една такава манипулация от страна на сидийте (колко време им трябваше да разследват, та да видят че е нарушил правилника?!?!?) как да гледаш?!?!? Гнусна работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хареса ми на мен състезанието

халко за Уебър и добре че Негро не можа да мине Младежа .... е щях да се радвам повече ако е 3-ти ,а още повече ако е 4-ти ,а ако беше пети \:D/ ,6-ти smile152 22-ри smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този път правилата наистина объркаха състезанието :smt018

но е вярно и това, че алонсо не можа да изпревари никой...

и друго се оказа вярно - ред бул дава крила, не е майтап:

 

article-1290001-0A39CC19000005DC-614_468x286.jpg

 

article-0-0A39DA87000005DC-315_468x286.jpg

 

red-bull-gives-you-wings.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, ко става с тази Формула ........

 

Преди бях луд анти Шумахер и бях за Макларън, ама с това цигане там.......

Те да вземат на морния манафЙЕн и свирчок да му дръпнат......

 

Какво го лансират толкова.

Аз до 2-3 години не гледах Формула (след като Хакинен се дръпна), но последните години ми станаха интересни и почти не изтървам старт....

 

То тука почна да става пародията Мик Дуан....

(За тези които следят МОТО GP, а аз не изтървах старт до преди година, когато Макс Биаджи след като стана шампион в 250cc. и мина в кралския клас 1998, в дебютния си сезон ги отнасяше прехвалените Репсол звезди с неговата незаводски подготвена Honda (ако не се лъжа- да не гледам нета) . Че тогава , то не беше черни флагове, дисквалификация, побутвания от тогавашните луди глави, Алекс Барос и Карлос Чека, да не говорим за Алекс Кривиле...

И най-накрая Мик Дуан стана шампион- голям кеф(преди този сезон му симпатизирах,после ми стана противен).

Обаче изненада....и той като ДЯДО ШУМИ реши да не се отказва. Кара и през 99год и завърши- 17ти - евала.

1999 стана Кривиле- с много постоянно и добро каране.

2000 стана синчето Кени Робертс Джуниър- дето пак имаше почти същото лансиране, а втори беше Роси...

и 2001 и след това си знаете- ROSSI RULES)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си беше ден на съдийските глупости - кат се почна от това смешно наказание на манго и се стигне до очевадния гол на англичаните , ама ней се ... както е казал Гари Линекер "играят 22 -ма човека и накрая печелят германците" :mrgreen:

В интерес на истината правилата на Ф1 са малко като нашия наказателен кодекс - всеки параграф може да бъде тълкуван по 101 начина , ма така е като го пишат адвокати smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Мик Дуан стана шампион- голям кеф(преди този сезон му симпатизирах,после ми стана противен).

Обаче изненада....и той като ДЯДО ШУМИ реши да не се отказва. Кара и през 99год и завърши- 17ти - евала...

Ися, виж в нета защо е 17-ти Дуън през 1999... Не че има нещо общо с темата, ама така или инъче си го споменал...

Инъче аз си мисля, че Хамилтън не е подкрепян изкуствено, просто правилата увисват в някои ситуации и който има късмет, печели от това. В случая много спечелиха двама - Фетел и Хамилтън.

Мисля си обаче, че Red Bull искат шампион да е Фетел :roll: . И си помислих, че колата на Уебър беше бавна не случайно. После и в бокса не можаха да му сменят предна лява гума... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роска, не си спомням защо Дуън беше 17ти да ти кажа, знам само, че не се отказа, въпреки че толкова го бутаха да се откаже когато беше на върха.

 

Мисля, че тогава падна лошо и си счупи ръката(или май крака беше на няколко места), но не съм много сигурен......

Доколкото си спомням (сега като се позамислих) май така беше. На около 3-5 състезание се преби,че май в Испания се падаше (може и Италия да е било), докато преди това влизаше в първата 5ца....

 

Но , даже и така да е било- пак казвам НЕ ПОМНЯ добре....... все повече се потвърждават думите ми.

Роден е 64 или 65, следователно 99 е на 34 години след доста падания зад гърба си. Костите не са така гъвкави и меки като на младите момченца.

 

Според мен- ТРЯБВАШЕ ДА СЕ ОТКАЖЕ.

Нещо което Кевин Шванц направи, след като си счупи китката, въпреки че не успя да стане Световен нея година и да се пребори с Дуън, а имаше този потенциал.

Кевин стана шампион през 1993 и много му се радвах(втори беше Рейни, шампион за 92). След това имаше хегемония от 1994 до 1997. Биеше ги с разлика, само май едната година имаше някакъв спор с Дарил Бийти и бяха на по-близки точки).

 

 

Може да нямам мАтор и да не разбирам много от тях, но на МОТО GP и другите класове за мен беше религия особенно 90те и до 2008 някъде.

Бях свидетел на израстването на Роси,Джиансанти и Меландри, на много битки на Биаджи и Валдман. Не бях фен на Лорис Капироси, но пък много ме кефеха Режис Лакони и особенно на Гари МкКой.

Ако си гледал как Гари влиза и поднася мотора в завой само може да възкликнеш- ИЗУМИТЕЛНО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам се , чудя се , чеша се там дето не ме сърби......таа формула и тва световно ,много започнаха да си мязат, май комерсализацията е навсякъде вече....

Нито сиренето сирене , нито млякото -мляко......нито футбола според правилата или всичко е преброяване на баламите...

"...къде съм аз, къде сте вий" -както говори от екрана един шапшал в жълта риза в Петък вечер.... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко оня от горе гледа ... така заради неясни правила за сейфтикара в 24 часа на Льо Ман врътнаха Аудитата с обиколка и кусур , ма накрая не техните двигатели отекоха , а до края на сезона на Ф1 има много състезания и достатъчно време "детето чудо" да оцапа памперса smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.