Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Формула 1 - 2010


owner

Recommended Posts

лошо - алонсо с лека повреда в мотора... :? . фен съм на ferrari, но тази година (досега поне) най - добър и бърз според мен е уебър. но ако в бразилия алонсо отпадне заради мотора си, а пилотите на red bull завършат, не мога да си представя какво ще става в абу даби...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 184
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Krankenstein

    20

  • NightSpirit

    18

  • icemana

    18

  • Thunderbolt

    15

Най-много писали в темата

е каква стана тя? ква я мислеха те,а пък то новобранеца им скри топката. smile001

браво на Хюлкенбюрг,утре ще бъде интересно състезание smile117

а представяте ли си да вземе да победи...

но аз все пак сам за Алонсо,приятно гледане на всички smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах ви аз да не отписвате прекалено бързо Себ Фетел ;) Последното състезание ще е грандиозна битка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да е чак толкова грандиозна, Биковете почти подариха титлата на гАлфонсо :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сейфти кар-а накрая им обърка сметките... късмет smile049 наистина последния старт ще е доста интересен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обърка и с това че колите не бяха подредени както трябва зад нея. ако алонсо и хамилтън нямаха да изпреварват по 100 коли, навярно щяха да отнесат ред булите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обърка и с това че колите не бяха подредени както трябва зад нея. ако алонсо и хамилтън нямаха да изпреварват по 100 коли, навярно щяха да отнесат ред булите.

smile009 smile009 smile009 smile009 smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шампионско каране на Алонсо! И все пак можеха накрая да сменят позициите но играха феърплей =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година доминираше 1 отбор и това беше Ред Бул. Харсева или не, така си беше. Съвсем заслужено си спечелиха и титлата при конструкторите. А това, че всеки от пилотите им се бори за титла, показва само колко достойни са и двамата да спечелят. Такива "отборни тактики" като Ферари толерират само единия пилот. Ами да си направят отбор с 1 пилот бре! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе според мен биковете играят на сигурно. С това си изпълнение печелят конструкторската титла и остават с двама претенденти за титлата.

 

Представете си, че Фетел беше пуснал Уебър. Така остават само с един пилот претендент за последното състезание и ако Уебър пак заоре извън пистата - приключват. Докато сега имат два двама претенденти докрая. Освен това не забравяйте, че спортните директори имат много повече информация от нас. Знаят какво ще е следващото състезание. За коя кола е по подходящо. Какви промени са планирали в колата. За кой пилотски стил. Ако щете и прогнозата за времето знаят с поне 70% вероятност. Така, че тактическите им приоми са доста далеч от това което ние виждаме и си мислим че разбираме.

 

Е можеха да играят вабанк и да оставят само единия кон. Но те играят на сигурно. Ако Фетел нямаше шанс за титлата, щяха да го скопят. Но го пуснаха за да имат два коня в последната гонка. Пък и сигурно са единствения тим за който се твърди, че не се мешали на пилотите как да карат. Или поне така изглежда :) Което пак си е реклама.

 

И въпреки всичко, Галфонсо си остава претендент номер 1. Не ми е симпатичен, ама ако спечели - заслужил си го е на 100%. Бори се с два редбула, откъдето и да го погледнеш - карач е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И въпреки всичко, Галфонсо си остава претендент номер 1. Не ми е симпатичен, ама ако спечели - заслужил си го е на 100%. Бори се с два редбула, откъдето и да го погледнеш - карач е!

... и с една червена таратайка :lol: Интересно ми е дали ще успее да развие болида за догодина, както правеше навремето Шуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези постоянни промени в техническите изисквания към болидите, развитието на автомобила от пилота според мен е доста трудно в рамките на първите състезания. Затова и някой от по-слабите отбори дръпват към края на годината, например миналата година Force India, тази Рено и др.

Алонсо е пилот с доказани качества, но както при всеки друг шампион (например Шуми) има своите критици (аз също не му симпатизирам). Нямам против да стане шампион, но тази година заслужават някой от Руд Булите. Затова стискам палци на Фетел и Уебър. И по-скоро Уебър, защото Фетел ще има повече шанс следващите години (мое мнение).

Ето тук би имало интрига, този пилот би бил доста рисков на стартовата решетка. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тоз сезон съм го гледал ... в първия сезон на Хамилтън Макларън му клатиха дървото да не стане новобранец шампион и накрая Алонсо отнесе титлата и то баш на Интерлагос ... таз година само , че действащите лица са в синьо и докато се наумуват кой е по - заслужил за титлата пак ще им я измъкне изпод носа smile091 ... те хората са го казали де - от два стола обикновено се сяда на земята smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kaкво ти умуване, те по-скоро лудуват - блъскат се по пистата, въртят се, гърмят моторите... а лисугера гАлФонсо ги дебне изодзад да ги на... при първа възможност. То това и е хубавото на новата точкова система, че всяка грешка грешка се наказва солено, а не както едно време Шуми да си осигурава титлата още в средата на сезона и до края не му пука дори дали ще завършва в зоната на точките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз малко се съмнявам, че мотора на алонсо ще издържи още едно трудно състезание. мисля си също, че фетел ще е най - бърз на абу даби, което значи или титла за него или заповед от бокса на ред бул, ако алонсо е трети... но ако уебър успее да поведе, просто ще си спечели титла... ще е мнооого интересен финал!

:smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че вероятноста за дъжд е минимална. Борбата за титлата щеше да е още по-интересна! \:D/

Но нека не забравяме и основния спонсор на кончетата :smt032 Титлата може да се уреди и преди състезанието smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Много малко хора вярваха, че Фетел има шанс да стане световен шампион" - ама един от тия малко бях аз! Браво, Себ, наслаждавай се на победата, заслужи си я! Въпреки сериозния дефицит от двигатели в последните състезания, въпреки грешките, които направи в началото на сезона, доказа, че е най-достойният за тазгодишната титла. А тоя испански ******** Алонсо не само, че не заслужава титлата, ами и с грозното си и неспортсменско поведение не заслужава изобщо да върши някаква друга работа, освен да чисти тоалетни в някой арабски бардак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ФЕТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЛ!!!!! smile126 smile126 smile126

Новия ми любимец откак Кими се оттегли.Още отпреди ме кефеше,но бях раздвоен между Кими и Фетел.

Време е за смяна на аватара. smile152 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

thank you boys,

http://www.youtube.com/watch?v=NBvpbqLCouo

 

 

 

leave britney alone smile091 smile091 smile091 smile091

 

 

честита да му е титлата. ама просто и двете титли ги заслужава Ейдриън Нюй. той направи недостижима кола тази година. ще видим 2011 как ще се представят останалите

 

 

а, забравих: Хвала на Петров smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах ви аз, че в РедБул залагат на два коня и ги разбират стратегиите. Ако бяха наредели преди седмица Фетел да пусне Уебър, сега шампион щеше да е Алфонсо. Всъщност Галфонсо не беше виновен, че не стана шампион де - 100% грешна тактика на тима.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко! Най-лошият сценарий според моя вкус. Но Алонсо сам си е виновен. Не може да искаш да си световен шампион и да не можеш да изпревариш някакво русначе дебютант цяло състезание. Мисля си, че може и мотора да е бил ограничен по някакъв начин за да издържи. Накрая среден пръст ли му показа или така ми се стори?

Борисе, поздрави за теб. Хам за пореден път ми хареса много! Дано догодина да е той.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.