Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покрива ли се от каското?


nikistan

Recommended Posts

Здравейте, двата предни подкалника (пластмасовите) са счупени, в следствие пропадане в дупка :oops: Възможно ли е каското да покрие щетата или няма да я признаят? Ориентировъчно колко може да струват и какво трябва да се демонтира за да се монтират новите? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е пълно каското ще ти се покрие,но ще трябва да опишеш точен адрес на тази шахта,защото може да искат да огледат мястото да няма лъжа измама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите!ДА,колега,каското покрива тези пластмаси,аз лично ходих миналата седмица да ги завда като щети и ми сложиха нови! :D отиваш и им обясняваш къде и в коя шибана дупка си попаднал и как е станали при маневра и ти си човека!!!само че нали знаеш:щетата трябва да е настъпила наи- много преди 4-5 дни!!! Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щетата я заведоха, а в сервиза направиха оглед и снимки. Оказа се, че освен подкалниците и кората под двигателя е счупена. Ще ги сменят с нови, но в сервиза ги нямат налични и трябва малко да се изчака. Като цяло съм доволен засега :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да-а и моите подкалници се счупиха в резултат от каране в снежни коловози на пътя Батак - Доспат и каското покри щетата. Не са ми искали някакви протоколи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.