Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не бъдете безразлични, защо плащаме???


momcho2000

Recommended Posts

Колеги на 22 март ще се проведе национален протест заради лошото състояние на пътищата и дупките по тях, моля включете се и вие!!! Защо плащаме данъци, винетки еко такси и какви ли още не глупости а пътищата са в окаяно състояние, ЗАЩО??? ](*,) :smt0344

 

За малко повече инфо виж тук: http://society.actualno.com/news_288811.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за това става на въпрос!!! ](*,) :smt0344 ](*,) Колеги на луната ли се намираме??? :smt0344

post-5232-138453196896_thumb.jpg

post-5232-138453196907_thumb.jpg

post-5232-138453196913_thumb.jpg

post-5232-138453196917_thumb.jpg

post-5232-13845319692_thumb.jpg

post-5232-138453196923_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Похвално начинание, но както всички протести ще има нулев успех.

Най-ефективното начинание би бил национален бойкот срещу винетките. Всички ги сваляме едновременно. Ще има грандиозен ефект, но ще е трудно за координация...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само не разбрах къде ще е протеста, час... :-k

Напоследък като се халосам в някоя дупка ми се ще да събера още 5-6-повече коли с познати и да блокираме пътя докато не дойдат да запълнят дупката. Реално обаче така само бихме попречили на стотици хора да стигнат до там закъдето са тръгнали.. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само не разбрах къде ще е протеста, час... :-k
Ето тук колеги има информация къде кога и как: http://dupka.net/news.php?extend.73

 

Много разочароващо, пуснал съм темата в доста форуми в които членувам, но за съжаление никой не се интересува което ме навежда на мисълта че българите си заслужаваме да ни шибат турци цигани и управници!!! ](*,) :smt0344

 

Силно се надявам да се заинтересуват повече хора, защото това не се търпи вече!!! :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нищо лично,ама последната ти снимка не е от БГ.Недей преувеличавай нещата.Аз знам дупките почти в цяла та ни страна,друга такава няма.Преди месец точно аз опитах да подема темата за дупките,но не получих никъква подкрепа.Сега незнам ,но предполагам че си пострадал от тези дупки и пишеш в форума да не бъдем безразлични.Както обикновенно става,всяко чудо за 3 дена!

Подкрепям протеста разбира се, но тука става въпрос за конкретна стратегия за да има успех.Най-лесно е да излезем и да викаме оставка и пр.Така не става.Жалко че в момента не съм в БГ.и сигурно в близките 4-5 дена няма да мога да следя темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нищо лично,ама последната ти снимка не е от БГ.Недей преувеличавай нещата.Аз знам дупките почти в цяла та ни страна,друга такава няма

Първо, тази снимка е от интернет (не че има значение но другите снимки говорят достатъчно).

Второ, такава дупка имаше на улица Преславска в гр.Видин но я запълниха (похвално), кола не е падала в нея (за щастие)!!!

Трето, не съм подхванал аз само-инициатива, това колега е НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ, просто желая да му се даде повече гласност!!!

 

пп. Прочетете ТУК: http://dupka.net/news.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ",да,да........Я питай някой от Петрич чувал ли е за дупките на Видин ...примерно.Няма такъв филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тегава работа...
Колега прав си , или както казват старите хора "кучето си лае керванът си върви" за жалост!!! ](*,)

А и на хората май им писна вече от всичко.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тегава работа...
Колега прав си , или както казват старите хора "кучето си лае керванът си върви" за жалост!!! ](*,)

А и на хората май им писна вече от всичко.......

Кво му е чудното,кажете едно нещо в което сме били единни като нация или което сме променили по наш вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Победата на световното по футболв щатите над Германия! Тогава бяхме единни! Но от тогава до днес...няма повторение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Победата на световното по футболв щатите над Германия! Тогава бяхме единни! Но от тогава до днес...няма повторение.

Точно за това се сетих и аз. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.