Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервизна Клубна среща в Младост


РусенскоВарено

Recommended Posts

Вчера се посъбрахме една скромна групичка сектанти в сервиза на обичания от всички GSM факир и модератор мощен, моя скъп приятел Васко. smile126 Понеже уважаемия господин не е идвал на Боянска среща от 8 месеца, решихме ние да му идем на гости, така де, като се ослушва Мохамед, планината се размърдва и отива да го види къде се губи. smile001 Обменихме лаф, пихме по бозЪ, smile027 Васко ни разказа как се оправя строшен от удар със все сила в земята телефон и се разбегахме, да не ни надушат шефовете, че ни нема на работните ни места :lol: Бяхме аз, Васко, Велко, Дани и Юли. Ето малко материал, колата на последните две снимки е на Администратора на Шкода Форума: :D

 

Среща във сервиза

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E стига ве ! Пак опел -този път Корса , че и с бебе на борда ! :mrgreen:

 

Иначе добре си сте си полафили. Утепали сте работното време .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E стига ве ! Пак опел -този път Корса , че и с бебе на борда ! :mrgreen:

Ще ти снимам какво съм сложил на Вектрата на задното стъкло - бебешка дрешка на закачалка, пак на вакумче. Много е яко. Иначе за колата - историята й не е много дълга, но не е за форума. Резултата - взехме я на 27 000 км за ... 0 лв. (буквално). Не вярвам да има шкодаджия, който да му изпадне подобна оферта за кола, която по полица е 12 000 лв. и да я откаже, защото не е Шкода... :) Така жената си има собствен автомобил и не е нужно да се съобразява с мен, когато иска да я закарам някъде. А пък аз като благоверен съпруг чат-пат я взимам защото паркира на два пъти по-малко място от голямата. Моторчето е 1.4 twinport, бензинка и мрази да харчи - на кратки разстояния или в Софийските задръствания - повече от 7-7.5 л/100 км, дори с настъпване, не ще да направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E стига ве ! Пак опел -този път Корса , че и с бебе на борда ! :mrgreen:

Ще ти снимам какво съм сложил на Вектрата на задното стъкло - бебешка дрешка на закачалка, пак на вакумче. Много е яко. Иначе за колата - историята й не е много дълга, но не е за форума. Резултата - взехме я на 27 000 км за ... 0 лв. (буквално). Не вярвам да има шкодаджия, който да му изпадне подобна оферта за кола, която по полица е 12 000 лв. и да я откаже, защото не е Шкода... :) Така жената си има собствен автомобил и не е нужно да се съобразява с мен, когато иска да я закарам някъде. А пък аз като благоверен съпруг чат-пат я взимам защото паркира на два пъти по-малко място от голямата. Моторчето е 1.4 twinport, бензинка и мрази да харчи - на кратки разстояния или в Софийските задръствания - повече от 7-7.5 л/100 км, дори с настъпване, не ще да направи.

 

За тия пари и аз съм готов да изневеря на марката,пък било то и Опел! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари и аз съм готов да изневеря на марката,пък било то и Опел! smile001

За "тия пари" изневерявам на всекиго и на всичко, ма уви - явно само на админите на ШКОДА-форума им предлагат такива ОПЕЛИ smile091

...пък на тая снимка като ви гледам какво сте тумбаци и тримата, не коли, ами smile117 ви трябва smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Владе, ти така и не разбра, ама аз ще ти го кажа - оядохме се покрай форума бре, затуй сме такива снажни мъжове :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.