Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как се става член на клуба?


Recommended Posts

Здравейте! Извинявам се, ако въпросът ми е безкрайно глупав, но как се става член на клуба? И какво се изисква, за да се ходи по събори и тем подобни мероприятия? И последният ми засега въпрос е дали има някакъв клуб (на Шкода) , където мога да се запиша за състезания (за жени).

Мерси предварително за отговорите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало напиши малко за себе си, откъде си и така. Ако си от София ела на 21 в 14ч на НИМ, ако съм с колата ще се дръпнем там, ще ти лепнем стикерче и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Засега "записване" в буквалния смисъл няма. Регистрирана си във форума и това е достатъчно. В близко бъдеще се надяваме да има и по-официална версия на регистрирането в клуба.

 

Накратко: добре дошла!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Извинявам се, ако въпросът ми е безкрайно глупав, но как се става член на клуба? И какво се изисква, за да се ходи по събори и тем подобни мероприятия? И последният ми засега въпрос е дали има някакъв клуб (на Шкода) , където мога да се запиша за състезания (за жени).

Мерси предварително за отговорите. :)

Условието е любов към марката и притежание на автомобил "ШКОДА"

Желателно е попълването на профила,за да няма излишни въпроси.

Отностно съборите,трябва да имаш и добро барбекю,да носиш на алкохол smile091 и голямо сърце.Ако отговаряш на тези условия си добре дошла :smt032 датите са 6,7,8,9.05.2010г. Соколски манастир- много е ЯКО. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало напиши малко за себе си, откъде си и така. Ако си от София ела на 21 в 14ч на НИМ, ако съм с колата ще се дръпнем там, ще ти лепнем стикерче и така.

Там съм! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе! Добре дошла! Както се вижда - вече си част от клуба. А, като дойдеш на НИМ ще видиш колко мили и добри са момчетата от форума.

 

п.с.

@maxrpm мечтата ти се сбъдна! Сега вече няма да ме юркаш да се дърпаме. smile001

@micyri Аз не нося на алкохол и нямам барбекю... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е 8А?

 

Осем Ампера. :)

 

Не разбрах какво се има в предвид.

 

 

Добре дошла и от мен. Може като кандидат членове на клуба, да се пуснем ние на правата и после да си имаме стикери вече. :) smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После да не хвърчат огньове и бушони от 8А? smile004

Meне не са ми горяли бушони, и слава богу че ако знаеш колко вериги има в 120 ката фабрично без предпазител, аз направо се плаша - факт. Ако махнеш всички бушони ще запали и ще има индикации. А и да чукна на дърво не съм се палил, но в шкодата имам единствено пожарогасител в момента който се надявам да изхвърля в пълно състояние след като му спадне налягането

 

@35мм не се притеснявай на шкодата щадящата зона е отбелязана на оборотомера с червен цвят smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е 8А?

 

Осем Ампера. :)

 

Не разбрах какво се има в предвид.

 

 

Добре дошла и от мен. Може като кандидат членове на клуба, да се пуснем ние на правата и после да си имаме стикери вече. :) smile152

Хах, хайде :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла. Дамите ни са на особена почит.

А от къде си, че нещо не видях. Ако си от София - 21.03.2010 г. 14:00 ч. на паркинга на НИМ (Национален Исторически Музей) е традиционната Софийска среща. Ще ти лепнем стикерче. Ейййй най-сетне още една Фелиция в клуба.

 

Attn: Admin - трябва да зареждам и да се отчитам, че се изложих миналия път. Дилър без стока! Без коментар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.