Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво не Ви харесва в новия Супърб2


miro_zlia

Recommended Posts

Арис,не знам в коя част на Швейцария си бил,но първата Шкода,която видях там,беше полицейски Супърб 2.Бях там около Коледа,кантона Во,Лозана и Женева,пълно беше с шкоди!

Приятелят ни ,на който бяхме на гости,каза че са едни от най-харесваните коли там.Той също има Октавия 2 FL,като си я купи от БГ и си я закара там.

 

Ходил съм милион пъти в Женева - Шкоди има много, СуперБи не съм видел до сега...

И в Милано има няколко полицейски Ферарита и Ламборджинита, но да не се заблуждаваме че с това е оборудвана италянската полиция...

:smt030

017797358.jpg

 

п.с.Забелязал съм, че в Швейцария се тачат предимно и основно германските коли, които са може би 70-80% от автопарка им...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 106
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • coverdale

    11

  • aris

    8

  • bega4kata

    7

  • VALDO

    6

Най-много писали в темата

evin-eee,като и баба знае,я си покажи Октавията да я видим колко е красива smile091/сигурно е с 15-ки и с пакет лоши пътища :lol::lol::lol: /

 

Много ясно, че съм с 15-ки. Ти си джиткай офроуд из Варна с 18-ки - много е красиво за кибиците отстрани smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На "седана" не ми харесват пропорциите нещо. Един дълъг такъв, тесен, с малки колела... нещо сбъркано има в пропорциите. Комбито е по-хармонично, въпреки, че пак е с малки колела. Може би джанти с гуми от Yeti ще му отиват повече, малко на крайслер 300C да заприлича :smt017

 

Иначе колата е чудесна. Аз мрънкам, щото гроздето е кисело, столчето е ниско и т.н. smile001

 

пропорцийте никакви ги няма,щото си ги поръчват с пакет лоши пътища и с 15-ки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй рейсъри,кво са ебавате с хората пак!Много добре ва знам,че единия не кара изобщо зимата,а другия кат има сняг! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Арис,ела в София,ще видиш доста повече Супърби,особено напоследък,и то няколко 3.6FSI,4х4,се появиха! :smt030

Може, аз не съм капацитет, но бях командирован за около 5 седмици в АТИНА - не можеш да видиш Супърб, пък ако ще турско да стане...

 

В Гърция като цяло можеш да видиш голяма кола доста рядко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гърците са рационални хора, които се простират според чергата си. Не са комплексирани мизерници като българите, които живеят в двустайна панелка в Обеля, ама карат MB S-class или BMW 7 :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма грешни пропорции, има малки джанти :smt033

:smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма грешни пропорции, има малки джанти :smt033

 

и дълги пружини

smile091 smile091 smile091 smile091 smile091 smile091 smile091 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично малко дългичък ми се вижда. Иначе интериора ми е мечта, ама пари няма...

И няма ли някой да оправи заглавието на темата.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми хареса, че днес малко по-трудно от колкото очаквах, изядох едно новичко M3.
Тип лимозина е,така,че.......

М3 не е ли по-спортничка :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми харесва че няма адаптивното окачване, каквото почнаха да предлагат в пасат!?

 

Подкрепям колегата Еuroteam. И аз исках такава екстра. Имал съм кола с такова окачване и наистина е уникално добро. Особено за нашите родни пътища.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като любител на бензиновите автомобили, може би най-голям недостатък за мен в SUPERB 2, е липсата на двигателя 2.0 TFSI, с 211 hp, комбинирана с DSG с 7 скорости!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като любител на бензиновите автомобили, може би най-голям недостатък за мен в SUPERB 2, е липсата на двигателя 2.0 TFSI, с 211 hp, комбинирана с DSG с 7 скорости!

To има ли изобщо такава комбинация или е с 6?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като любител на бензиновите автомобили, може би най-голям недостатък за мен в SUPERB 2, е липсата на двигателя 2.0 TFSI, с 211 hp, комбинирана с DSG с 7 скорости!

To има ли изобщо такава комбинация или е с 6?!

Има, в WV се предлага, само че двигателя е с 200 hp. + DSG с 7 скорости,

но по-доброто или вероятно същото е в AUDI, като двигателя е 2.0 TFSI, с 211 hp + S tronic / 7 степенен автоматик с двоен съединител / пак същото !!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен чудния двигател за Superb e 3.0 TFSI!!!

Това вече е висока летва! Дали Superb, ще оцелее с такъв двигател при максимално натоварване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.