Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво не Ви харесва в новия Супърб2


miro_zlia

Recommended Posts

Здравейте колеги, от скоро съм във форума и съм изчел почти всичко за любимата ни марка автомобили. Надявам скоро да стана горд собственик на Новата Шкода Суперб. Всички знаем или сме чували за хубавите страни на новия Супърб, но понеже няма много собственици на тази марка, ще ми е интересно да разбира от тези който са имали случая да карат или да се возят в нея да споделят какво не ви харесва в нея. Споделете за всичко което неви харесва или допада - интериор, екстериор, окачване, двигатели, скоростни кутий или други дребни неща. Надявам се да бъде ползотворна дискусията за всички фенове на Шкода супърб2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 106
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • coverdale

    11

  • aris

    8

  • bega4kata

    7

  • GAG

    6

Най-много писали в темата

Да не говорим за "обзора" през задното стъкло на седана , защото такъв няма! :)

Тази кола без парктроник отзад ще е постоянно ожулена ако я караш в София. Задължителна екстра е това.

 

За мен лично "километража" е малко нечетлив , шрифта на цифрите е много смачкан, а и белите стелки с бели цифри са

недомислица, не съм го карал дълго но определено натоварва. Като сложиш и белия "MFA" дисплей и всичкото това бяло направо

ти разказва играта :)

 

article-1087053-02621B21000005DC-248_468x297.jpg

 

Това имам предвид.

 

Като дизайн на седана, задната част е доста грозна на пръв поглед с тоя изгърбен покрив и свиващата се задница, но пък е

подчинена на функционалността , да имаш място над главата на задната седалка.

 

Окачването също е настроено малко по-меко от колкото би трябвало (според мен).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана! Ужасен за него е комплимент. Пробвах го в Йети, може би е удобен но не мога да го гледам. За таблото също съм съгласен с колегата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На "седана" не ми харесват пропорциите нещо. Един дълъг такъв, тесен, с малки колела... нещо сбъркано има в пропорциите. Комбито е по-хармонично, въпреки, че пак е с малки колела. Може би джанти с гуми от Yeti ще му отиват повече, малко на крайслер 300C да заприлича :smt017

 

Иначе колата е чудесна. Аз мрънкам, щото гроздето е кисело, столчето е ниско и т.н. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък след 1 година и почти 20 000 км, и освен това с колко пари се разделих - за нищо не съжалявам и много си го харесвам!!!! smile152 Така че всичко е любов!!!!!! smile168 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се надявах таблото да е доста по-близко до това:

017778029-big.jpg

 

По темата - За мен най-големият минус на СуперБи-то са пропорциите...., но пък за тази цена к'во

да му търсим кусури... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се надявах таблото да е доста по-близко до това:

017778029-big.jpg

 

По темата - За мен най-големият минус на СуперБи-то са пропорциите...., но пък за тази цена к'во

да му търсим кусури... :-k

 

:smt017 Няма такъв клас кола за тая цена!

Който не харесва четириспицовия волан,да си вземе този с три.А пък на задницата много добре и стои допълнителния спойлер за багажника и всичко заспива! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорите глупости, колеги, какво му е на С.? Да, задницата и пропорцията са малко сбъркани, но каква муцуна има, не можете до отречете?! smile035 Вътре си е много добре, особено в по-високите нива на обзавеждане! Вие искате да стане Ауди А 8 или А6!!!! Е, не може..... цена, клас! Не се конкурира с премиум автомобилите, както всяка марка, която не е! НЕотстъпва по нищо на другите марки автомобили от този сегмент, вижте цената му!!! smile126 Но спокойно се конкурира с един пасат! Колегата, който се чуди, УВЕРЯВАМ ТЕ - няма да сбъркаш, а дори и да ти е скромен бюджета повярвяй ми и 1.4 тси е прилична динамика! А за таблото да имате да вземате - СУПЕР Е! изглежда скъпо, това мога да кажа аз! Поздрави! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорите глупости, колеги, какво му е на С.?...

Аз до тук не прочетох нито едно "глупаво" мнение...Добра дискусия се получава... :smt030

 

..... Вие искате да стане Ауди А 8 или А6!!!! ....

Който е искал АУДИ си го е купил.... smile021

По отношение на таблото мисля, че определено можеше или да го измислят по-добре или поне с по-слаба

(а защо не и с др. цвят) подсветка... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тя се регулира бе smile091

 

грозен ли бил?????

грозни са тези които казват ,че е грозен този автомобил smile150 smile175

смешници-на бялото черно не може да кажете :lol:

post-2454-138453196293_thumb.jpg

post-2454-1384531963_thumb.jpg

post-2454-138453196306_thumb.jpg

post-2454-138453196543_thumb.jpg

post-2454-138453196548_thumb.jpg

post-2454-138453196552_thumb.jpg

post-2454-138453196556_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eee с тия джанти и баба знае! Със стандартните 16-17-ки изглежда малко смешен. Иначе белият цвят стои страхотно :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eee с тия джанти и баба знае! Със стандартните 16-17-ки изглежда малко смешен. Иначе белият цвят стои страхотно :smt017

smile091

Аз като един проЗт човек искам да попитам следното - като е толкова коМфортен, еВтин, просторен, пропорционален...Защо не е тъпкано със СупърБи ами можеш да ги видиш от дъжд на вятър?

И не говоря само за БГ...Имам и "бегли" наблюдения в/у Италия, Гърция, Германия, Швейцария... :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Арис,ела в София,ще видиш доста повече Супърби,особено напоследък,и то няколко 3.6FSI,4х4,се появиха! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Superb-a има много добра заводска джанта /Luna 18"/, която пасва идеално на размерите на купето /на комбито също/. Има добър избор от към джанти заедно с - Luxon 18" и Themisto 18":

post-1063-138453196563_thumb.jpg

post-1063-138453196565_thumb.jpg

post-1063-13845319657_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Арис,ела в София,ще видиш доста повече Супърби,особено напоследък,и то няколко 3.6FSI,4х4,се появиха! :smt030

Може, аз не съм капацитет, но бях командирован за около 5 седмици в АТИНА - не можеш да видиш Супърб, пък ако ще турско да стане...От друга страна таксита са 50/50 - или Мерцедес Ц класа или Шкода Октавия...

В Милано видях за около 2 месеца - 2бр. Супърб - и двата бяха с испанска регистрация...

В Швейцария се нагледах на Фабия, но Супърб пак не видех.... :-k

 

И двете коли са сътворени от един дизайнерски тийм....с различен бюджет за двата проекта....

017785482-big.jpg

017785511.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

evin-eee,като и баба знае,я си покажи Октавията да я видим колко е красива smile091/сигурно е с 15-ки и с пакет лоши пътища :lol::lol::lol: /

арис,сложи на твойто страхотно ауди балонни 15-ки и го вдигни в космоса-да видиш какъв урод ще стане smile091

Суперб си купуват интелигентните хора,аудитата ,мерцедесите,бмв-тата както виждаш са любими на мангалите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Суперб си купуват интелигентните хора,аудитата ,мерцедесите,бмв-тата както виждаш са любими на мангалите

Ако това е така,съдейки по броя на СупърБите, значи сме много ниско интелигентни... :-k

Иначе да, 100% съм съгласен, че мангала и вързан не можеш да го вкараш в Шкода... smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, никой в нищо не можеш да убедиш, всеки си избира! За мен е супер и затова имаме две Шкоди! smile035 Те първа ще се убеждават както стана с Октавия 1, има време! Да, няма Шкоди, заради соц потеклото й, което й с е е отразило много зле! А както знаем хората сме изтакани от предразсъдъци! Но марката е една от малкото със 100 г. история и преди да попадне под грешния строй е правира луксазни коли, заедно с още 3-4 фирми( няма да ги изброявам), всеки може да провери! Ще видите, че тя ще си върне реномираното място и мниние на хората, клиентите го имат вече! smile126 Ха, ми кажете, коя соц марка е на нивото на любимата марка? smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Арис,не знам в коя част на Швейцария си бил,но първата Шкода,която видях там,беше полицейски Супърб 2.Бях там около Коледа,кантона Во,Лозана и Женева,пълно беше с шкоди!

Приятелят ни ,на който бяхме на гости,каза че са едни от най-харесваните коли там.Той също има Октавия 2 FL,като си я купи от БГ и си я закара там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.