Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сваляне на килограми-Как!?


Bmw_Power

Recommended Posts

В замундата го има! И другият филм е доста интересен... Ако не ги намериш - свиркай да ги дам.

А това е за тези, които обичат пиле да хапват предимно >>> http://dnes.dir.bg/2010/03/17/news6044131.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • РусенскоВарено

    5

  • aris

    5

  • PVV

    4

  • Ludiq

    4

Най-много писали в темата

Велко, тука ти бех приготвил 4 диска да ти давам с клипове, концертни и аудиозаписи на Гънс, ма нема да ти ги дам, чета ти постовете и набивам вече нитрантни краставици само, друго не смея, зарад тебе. :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Онзи ден у Б-с в мола гледам намаление, престраших се да започна с смяната на гардероба..... и изненада приятна, даже много. От размер XL даже XXL слязъл съм на M smile168 . Е това ако не е яко ....

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам някакъв напредък едни панталони дето всеки ден и късах копчето и се бях приготвил да ги хвърлям, сега ми стават даже трябва да дупча на колана още една дупка назад че ми е леко широк. Доста съм далече от желаното тегло но все пак има ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Индивидуално е при всеки човек. За едно лято бях свалил 6 кг. с физически упражнения. Примерно лицеви опори и коремни преси. Но ако към това се включи и бавно бягане, ще е още по-добре. За по-скоростно сваляне на килограми съм чел, че трябва примерно да бягаш бавно с повечко дрехи. Като цяло бавното бягане е много здравословно за целия организъм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.